LEGO Star Wars 75334 - Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader

Prožijte znovu souboj Obi-Wana Kenobiho a Dartha Vadera se stavebnicí Lego Star Wars.
EAN: 5702017155609
Kód 1: 2275334
Kód 2: 75334LEG
1 089 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Prožijte znovu souboj Obi-Wana Kenobiho a Dartha Vadera se stavebnicí Lego Star Wars. Můžete se těšit na bojiště se dvěma otočnými podstavci, vyskakující plameny a důlní vozík, který lze převrhnout. Ve stavebnici jsou také 4 minifigurky Lego – Obi-Wan Kenobi a Darth Vader, každý se svým světelným mečem, Tala Durith a droid NED-B – takže si můžete přehrávat slavné scény ze seriálu Star Wars: Obi-Wan Kenobi. Obi-Wan Kenobi s modrým světelným mečem, Darth Vader s červeným světelným mečem, Tala Durith s blasterovou pistolí a droid NED-B s kladivem a dílkem batohu. Doplňky, které inspirují k hraní – 2 otočné podstavce, průsvitný podstavec pro Obi-Wanovi jediské skoky, funkce plamenů, otevírací pec a důlní vozík, který můžete převrhnout a odpojit.

  • Model bojiště měří přes 9 cm na výšku, 24 cm na šířku a 19 cm do hloubky

  • Počet kostek: 408

Zvažujete koupi této stavebnice jako dárek pro fanouška ságy Star Wars, který je ve světě kostek Lego nováčkem? Bez obav – samozřejmostí je podrobný, ilustrovaný návod, který stavitele tvořením provede.

Již od roku 1999 vytváří Lego Group repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z galaxie Star Wars. Lego Star Wars je nyní vůbec nejúspěšnější řadou, která nabízí bezpočet parádních sestavitelných hraček, jež nadchnou lidi všech věkových kategorií. Nechybí podrobný návod, díky kterému i fandové Star Wars, kteří jsou nováčky ve světě kostek Lego, budou stavět se sebevědomím rytíře Jedi. Stavebnice od Lego Star Wars umožňují dětem a dospělým fanouškům přehrávat si kultovní scény, vymýšlet vlastní příběhy a vystavovat si nádherné modely.

Dílky Lego splňují přísné oborové kvalitativní normy, což znamená, že je lze vždy snadno spojovat a rozpojovat . Kostky a dílky Lego jsou důkladně testovány, aby bylo zajištěno, že splňují přísné bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 28 x 26 x 8 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 408
Věk: Od 8 let
Načítám