LEGO City 60353 - Záchranné mise v divočině

Potěšte děti interaktivním herním zážitkem a dopřejte jim možnost stát se hlavními hrdiny digitálních dobrodružství a plnit úžasné mise se skutečnými kostkami Lego.
EAN: 5702017189741
Kód 1: 2260353
Kód 2: 60353LEG
609 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Potěšte děti interaktivním herním zážitkem a dopřejte jim možnost stát se hlavními hrdiny digitálních dobrodružství a plnit úžasné mise se skutečnými kostkami Lego. Stavebnice Lego City Záchranné mise v divočině obsahuje průzkumné vozidlo, 3 minifigurky, mládě krokodýla, panteří mládě, žábu, zajíce a sovu, a navíc množství dílků Lego, pomocí kterých budou děti řešit množství napínavých úkolů a stavitelských výzev. Příslušenství pro minifigurky pro mise: štětec, lupa, fotoaparát, trofej, dalekohled, králík, kojenecká láhev, injekční stříkačka, vysílačka, síť a lopatka. 

  • Hotový pickup pro mise je 6 cm vysoký, 15 cm dlouhý a 6 cm široký

  • Počet kostek: 246

Aplikace ke stažení zdarma. Stavebnice Lego City Záchranné mise v divočině, která je určená dětem od 6 let, vyžaduje pro plnohodnotný herní zážitek chytrý telefon nebo tablet s bezplatnou aplikací Lego s návody na stavění.

Všechny Lego prvky splňují přísné oborové standardy od roku 1958, aby bylo zajištěno, že jsou konzistentní, kompatibilní a zábavné na stavění. Lego prvky jsou testovány na pád, teplo, tlak a torzi a analyzovány, aby splňovaly přísné globální bezpečnostní normy

Rozměry kusového balení: 28 x 26 x 6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 246
Věk: Od 6 let
Načítám