Seva Stavebnice Pro dívky 1 - JUMBO

Stavebnice Seva pro dívky 1 JUMBO obsahuje 1172 dílků, ze kterých si můžete sestavit např.: obývací pokoj, ložnici, kuchyň, kočárek... 
EAN: 8592812176131
Kód 1: 0301-40
Kód 2: 40030140
1 299 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice SEVA pro dívky 1 JUMBO obsahuje 1172 dílů. Balena je v praktickém plastovém boxu. 

Stavebnice SEVA pro holky 1 Jumbo je určena pro holčičky od 4 let. Obsahuje 1172 dílků barevně laděných do dívčích barev – fialová, růžová, oranžová. Lze postavit například nábytek do domečku a najdete tu pár speciálních dílků navíc - můžete postavit kočárek, jsou tu zjednodušené figurky (složené z několika dílků) a pak je tu pár doplňků do kuchyně, jako například vodní baterie do dřezu nebo dvířka linky. Ve stavebnici se nachází i řidič v podobě panáčka Seváčka, který se může posadit za volat kabrioletu či buginy a nebo se může pohoupat na houpačce či svézt v kočárku. Možnosti stavebnice SEVA jsou omezené pouze velikostí dětské představivosti a fantazie. 

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila svoje 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

SEVA se již nevyrábí pouze v modrobílém provedení, ale existuje spoustu dalších barevných provedení.

Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat.

Stavebnice SEVA pro dívky 1 je určena dětem od 4 let.

Rozměry boxu: 41 x 29 x 20 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 1172
Věk: Od 4 let
Načítám