LEGO DUPLO 10971 - Divoká zvířata Afriky

Vstupte do světa tvůrčího hraní se stavebnicí Divoká zvířata Afriky od Lego Duplo a sdílejte s malými milovníky zvířat od 2 let vzácné vývojové milníky.
EAN: 5702017153674
Kód 1: 2210971
Kód 2: 10971LEG
209 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Vstupte do světa tvůrčího hraní se stavebnicí Divoká zvířata Afriky od Lego Duplo a sdílejte s malými milovníky zvířat od 2 let vzácné vývojové milníky. Zvířátka v přirozeném prostředí pro malé děti Uveďte předškoláky do říše divokých zvířat z Afriky s rozkošným slůnětem a malou žirafkou. Chybět nesmí květiny a strom, na nichž si mohou zvířátka pochutnat, ale ani skládací trojrozměrná herní podložka s motivem lesa. Tato barevná herní sada obsahuje slůně a žirafí mládě, které mohou batolata snadno uchopit a umístit, květiny, strom a trojrozměrnou hrací podložku ze stromové savany. Všestranný safari model představuje skvělý způsob, jak mohou děti rozvíjet schopnosti sebevyjádření a jemné motorické dovednosti, zatímco si budou vychutnávat nekončící dobrodružství s těmi nejroztomilejšími africkými zvířátky.

  • Hrací podložka je 12 cm vysoká, 17 cm široká a 12 cm hluboká. Stromeček je vysoký 8 cm.

  • Počet kostek: 10

Všechny stavebnice Lego Duplo byly odborníky navrženy tak, aby obsahovaly zábavné příběhy, pestré barvy, rozmanité postavy a celou řadu detailů, které vašemu dítěti pomůžou udělat VELKÝ první krok na cestu životem. 

Konzistentní kvalita: Od roku 1969 splňují prvky Lego Duplo přísné průmyslové standardy, takže malíčky mohou kostky snadno zvednout, umístit a rozebrat. Legho kostky a dílky jsou testovány na pád, teplo, tlak a kroucení a analyzovány tak, aby splňovaly přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 19 x 14 x 6 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 10
Věk: Od 2 let
Načítám