LEGO Disney Princess 43201 - Kouzelné dveře Isabely

Odemkněte bránu do miniaturního světa plného zábavy!
EAN: 5702017097442
Kód 1: 2243201
Kód 2: 43201LEG
525 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Odemkněte bránu do miniaturního světa plného zábavy! Skutečná magie čeká na vaše dítě v Lego Kouzelné dveře od Disney Isabely. Oboustranná dvířka se zámkem umožňují přístup k modelu uprostřed, který lze ozdobit přiloženými samolepkami. S pomocí tohoto návodu se i z mladších dětí rychle stanou stavitelé! Děti si hned budou chtít hrát s Disney hrdinkami Isabelou, Luisou a Mirabel. Tato kouzelná Lego Disney sada obsahuje kromě tří figurek mikropanenek také Lego figurky zvířat - ptáčka a motýlů. Tato prémiová sada je skvělým dárkem pro mladé trendy. Tento 114dílný model má otevírací dvířka s funkčním zámkem. Sada obsahuje kromě klíče také samolepky a prvky, které dětem umožňují nápaditou hru.

Tento speciální dárek si zamiluje každý fanoušek Disneyho filmu "Encanto" ve věku 5 a více let. „Dveře“ umožňují přístup do malého herního světa s houpací sítí a jaguáří jeskyní. Skvělé funkce a příslušenství vás zvou ke hře.

  • S otevřenými „dveřmi“ měří model přes 7 cm na výšku, 22 cm na šířku a 12 cm do hloubky

  • Počet kostek: 114

Chcete svému dítěti dopřát ještě chladnější zážitek ze stavění? V digitální éře digitální Instructions PLUS s funkcemi přibližování a otáčení a režimem duchů zajišťují speciální Lego stavební zábavu!

Tato stavebnice Disney Encanto s detailními figurkami mikropanenek, roztomilými zvířátky a známými scénami umožňuje vašemu dítěti kreativně si hrát a zároveň se učit životní dovednosti.

Od roku 1958 splňují Lego prvky přísné průmyslové standardy, aby bylo zajištěno, že jsou konzistentní, kompatibilní a pokaždé se spolehlivě připojují a odpojují. Lego prvky jsou testoványtak, aby splňovaly přísné globální bezpečnostní normy.


  •  
Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Walt Disney
Počet dílků stavebnice: 114
Věk: Od 5 let
Načítám