LEGO Star Wars 75330 - Jediský trénink na planetě Dagobah – diorama

Soustředit musíš se, pokud model Jediský trénink na planetě Dagobah – diorama od Lego Star Wars postavit chceš. Tato výstavní stavebnice je doslova nabitá důvěrně známými detaily z kultovní scény z filmu Star Wars: Impérium vrací úder.
EAN: 5702017155562
Kód 1: 2275330
Kód 2: 75330LEG
1 959 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Soustředit musíš se, pokud model Jediský trénink na planetě Dagobah – diorama od Lego Star Wars postavit chceš. Tato výstavní stavebnice je doslova nabitá důvěrně známými detaily z kultovní scény z filmu Star Wars: Impérium vrací úder. Připomeňte si Yodovu chýši v bažinách na planetě Dagobah, včetně křídla potopené stíhačky X-wing Luka Skywalkera. Přidejte minifigurky LEGO Yody a Luka Skywalkera, a k tomu navíc figurku Lego droida R2-D2 (Luke a R2-D2 zaujmou novými dekoracemi pro květen 2022). Aby nostalgickému výstavnímu kusu již nic nechybělo, připevněte také cedulku se slovy mistra Yody: „Do. Or Do not. There is no try.“

Galaxie plná zábavy! Začalo to kdysi dávno, v jedné předaleké galaxii. Nyní sága pokračuje u vás doma díky kolekci špičkových stavebnic pro dospělé od LEGO Star Wars, včetně ostatních sestavitelných diorám zachycujících památné scény. Sběratelské předměty ze ságy Star Wars vyvolávají nostalgii.

  • Tato diorama měří přes 16 cm na výšku, 29 cm na šířku a 17 cm do hloubky

  • Počet kostek: 1000

Tato stavebnice představuje skvělý dárek pro fanoušky klasické trilogie Star Wars. Nabízí přehledný návod na stavění, aby si zábavný a kreativní zážitek mohli vychutnat také nováčci ve světě modelů Lego.

Jste ve světe stavebnic Lego nováčkem? Žádný problém. V krabici najdete ilustrovaný návod, který vám pomůže pustit se do stavění se sebevědomím mistra Yody. Z předaleké galaxie až do vašeho obýváku! Stavebnice od Lego Star Wars pro dospělé jsou určeny vám, náročným kutilům, kteří odpočíváte a čerpáte síly u praktických a kreativních projektů.

Dílky Lego splňují přísné oborové kvalitativní normy, což znamená, že je lze vždy snadno spojovat a rozpojovat . Kostky a dílky Lego jsou důkladně testovány, aby bylo zajištěno, že splňují přísné bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 9,4 x 38,2 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 1000
Věk: Od 18 let
Načítám