LEGO Friends 41713 - Olivie a vesmírná akademie

Vyšlete budoucí astronauty do stratosféry se stavebnicí Olivie a vesmírná akademie. Děti od 8 let se mohou přidat k postavám Lego Friends a věnovat se výcviku na vesmírná dobrodružství.
EAN: 5702017154121
Kód 1: 2241713
Kód 2: 41713LEG
1 499 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Vyšlete budoucí astronauty do stratosféry se stavebnicí Olivie a vesmírná akademie. Děti od 8 let se mohou přidat k postavám Lego Friends a věnovat se výcviku na vesmírná dobrodružství. Sada je nabitá autentickými funkcemi, od přídavných trysek vesmírné rakety až po simulátor virtuální reality. Kromě hraní si děti užijí zábavu i při učení – všechny obrázky v akademii jsou z vědeckého hlediska správné a na tabuli v učebně jsou napsány skutečné rovnice pro vesmírný let. Vzdělávací hračka pro zvídavé děti Děti, které zbožňují repliky vesmírných raket, si tento model Lego nepochybně zamilují. Do nákladového prostoru vedou vyklápěcí dveře (stejně jako ve skutečnosti) a k manipulačnímu ramenu lze připevnit minipanenky zkoumající vesmír. Na Zemi se nachází teleskop, víceosý trenažér, řídicí místnost a vesmírná galerie s modelem Slunce, Země a Měsíce simulující oběžné dráhy těles.

  • Akademie měří přes 26 cm na výšku, 21 cm na šířku a 10 cm do hloubky

  • Raketa měří přes 8 cm na výšku, 23 cm na délku a 15 cm na šířku

  • Počet kostek: 757

Hvězdný stavitelský zážitek – Aplikace Lego s návody na stavění umožňuje malým vědátorům přibližovat, otáčet a vizualizovat si digitální verzi jejich modelu, zatímco na něm pracují. Stavebnice Lego Friends jsou navrženy tak, aby dětem pomohly objevovat to, co je baví, a rozšiřovat jejich chápání světa ve společnosti dobře známých postav. Součástí vědecké stavebnice jsou pokyny pro digitální věk. Interaktivní návod dětem umožní přibližovat si, otáčet a prohlížet si jejich model ve 3D, zatímco na něm pracují. 

Stavebnice Lego splňují striktní oborové standardy kvality, aby umožňovaly bezpečné spojování a vytváření odolných modelů. Stavebnice Lego Friends jsou důkladně testovány a splňují striktní globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 28 x 7,8 x 54 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 757
Věk: Od 8 let
Načítám