Seva Stavebnice 1239 Jumbo

Stavebnice Seva 1239 patří počtem dílků mezi nejobsáhlejší. Naleznete v ní 1239 stavebních prvků, mezi kterými nechybí ani mechanická převodovka. Můžete si například sestavit autíčko, domeček, jeřáb, vláček, letadlo a další...

EAN: 8592812186529
Kód 1: 0301-22.02
1 599 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 89ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Seva 1239 patří počtem dílků mezi nejobsáhlejší. Naleznete v ní 1239 stavebních prvků, mezi kterými nechybí ani mechanická převodovka. Můžete si například sestavit autíčko, domeček, jeřáb, vláček, letadlo a další... Stavebnice Seva 1239 JUMBO je navíc dodávána v praktickém uzavíratelném balení.

Stavebnice SEVA po uvedení na trh v roce 1979 stala okamžitě velmi populární a měl jí doma snad každý. Stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila svoje 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Tato variabilní polytechnická stavebnice umožňuje sestavit téměř vše co Vás napadne. Krom toho musí dítě vyvinout určitou zručnost, aby díly spojilo dohromady čímž si rozvíjí manuální šikovnost. SEVA prošla za ta léta barevnou změnou. Z počátku byly základní díly modré a bílé, kdy modrá za tu dobu vystřídala několik odstínů. Až po 30 letech se SEVA začala vyrábět také v hnědé, šedé, růžové, fialové, zelené a dalších barvách. Vznikly tím tematicky zaměřené stavebnice jako SEVA pro holky, SEVA Army nebo SEVA přijela pouť.

Jedinečnost této stavebnice potvrdilo ocenění Správná hračka – vybráno odborníky. Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče.

Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována.

Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Rozměry: 

Počet dílů: 1239

Hmotnost: kg

SEVA 1239 je určena pro děti od 4 let.

 

 

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 1239
Věk: Od 4 let
Značka: Zuriel
Načítám