QMAN Model Power 6002 - Savage Hercules

 Stavebnice závodního off-road auta ve žluté barvě s polepy. Auto je natahovací, potáhněte jej směrem dozadu a poté pusťte.
EAN: 6955265613783
Kód 1: QM6002
399 Kč cena s DPH
poslední 2 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

 Stavebnice závodního off-road auta ve žluté barvě s polepy. Auto je natahovací, potáhněte jej směrem dozadu a poté pusťte!

Hlavní vlastnosti:

  • v balení 285 dílků

  • vyrobeno z netoxického ABS plastu

Parametry:

  • Počet dílků: 285

  • Materiál: plast

  • Kompatibilní se stavebnicemi Lego, Sluban, Cobi apod.

Firma QMAN byla založena poté, co si pan Zhan Kehua přivezl z dovolené v zahraničí stavebnici, která nadchla jeho dvě děti. Jejich zájem pro kostky stavebnice ho inspiroval k vytvoření vlastní firmy. Už roku 1984 založil továrnu na zpracování plastu, ale v roce 1994 se zrodila značka QMAN. V roce 2003 se firma QMAN stala druhou největší značkou stavebnic ve východní Evropě. Roku 2012 zautomatizovali výrobu a později otevřeli i druhou továrnu. Brzy na to uvedli nabídku stavebnic určených dívkám a později vyvinuli i řadu větších kostek pro nejmenší.

Stavebnice odpovídají mezinárodním standardům. Pro vedení QMAN je důležité, aby měly stavebnice vysokou kvalitu a byly finančně dostupné většině dětí. Chtějí děti podporovat a pomáhat rozvíjet jejich představivost, kreativitu a motorické dovednosti.

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 285
Věk: Od 6 let
Načítám