JARNIVYPRODEJ

QMAN Cherry 2023-2 - Tažné sáně z Aljašky

 Zapřáhněte aljašské malamuty a vyjeďte na saních v zimní krajinu. 
EAN: 6955265614308
Kód 1: QM2023-2
239 Kč cena s DPH
119 Kč s kódem JARNIVYPRODEJ
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Videa

 Zapřáhněte aljašské malamuty a vyjeďte na saních v zimní krajinu. Vysoce variabilní stavebnice Qman z pestrobarevných plastových kostiček lze kombinovat s podobnými stavebnicemi mnoha dalších významných výrobců. Vyrobeno z kvalitního, nezávadného a odolného, ABS plastu. Baleno v pestře potištěné papírové krabičce.

Hlavní vlastnosti:

  • 147 dílků a 1 figurka
  • Kompatibilní se stavebnicemi dalších výrobců

Parametry: 

  • Počet dílků: 147 a 1 minifigurka

  • Materiál: plast

  • Kompatibilní se stavebnicemi Lego, Sluban, Cobi apod.

Firma QMAN byla založena poté, co si pan Zhan Kehua přivezl z dovolené v zahraničí stavebnici, která nadchla jeho dvě děti. Jejich zájem pro kostky stavebnice ho inspiroval k vytvoření vlastní firmy. Už roku 1984 založil továrnu na zpracování plastu, ale v roce 1994 se zrodila značka QMAN. V roce 2003 se firma QMAN stala druhou největší značkou stavebnic ve východní Evropě. Roku 2012 zautomatizovali výrobu a později otevřeli i druhou továrnu. Brzy na to uvedli nabídku stavebnic určených dívkám a později vyvinuli i řadu větších kostek pro nejmenší.

Stavebnice odpovídají mezinárodním standardům. Pro vedení QMAN je důležité, aby měly stavebnice vysokou kvalitu a byly finančně dostupné většině dětí. Chtějí děti podporovat a pomáhat rozvíjet jejich představivost, kreativitu a motorické dovednosti.

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 147
Věk: Od 6 let

stavebnice série - Cherry

Načítám