QMAN První kostky 5003 - Stavební most s čísly

Stavebnice pro malé inženýry. Postaví si vlastní most a procvičí si poznávání čísel, v balení také dva bagry a jeřáb. Sada kostek pro nejmenší. 
EAN: 6955265613080
Kód 1: QM5003
484 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Stavebnice pro malé inženýry. Postaví si vlastní most a procvičí si poznávání čísel, v balení také dva bagry a jeřáb. Sada kostek pro nejmenší. 

Hlavní vlastnosti:

  • 50 dílků

  • netoxický ABS plast

  • baleno v krabici s uchem k přenášení

Parametry:

  • Počet dílků: 50

  • Materiál: plast

  • Kompatibilní se stavebnicí Lego Duplo

Firma QMAN byla založena poté, co si pan Zhan Kehua přivezl z dovolené v zahraničí stavebnici, která nadchla jeho dvě děti. Jejich zájem pro kostky stavebnice ho inspiroval k vytvoření vlastní firmy. Už roku 1984 založil továrnu na zpracování plastu, ale v roce 1994 se zrodila značka QMAN. V roce 2003 se firma QMAN stala druhou největší značkou stavebnic ve východní Evropě. Roku 2012 zautomatizovali výrobu a později otevřeli i druhou továrnu. Brzy na to uvedli nabídku stavebnic určených dívkám a později vyvinuli i řadu větších kostek pro nejmenší.

Stavebnice odpovídají mezinárodním standardům. Pro vedení QMAN je důležité, aby měly stavebnice vysokou kvalitu a byly finančně dostupné většině dětí. Chtějí děti podporovat a pomáhat rozvíjet jejich představivost, kreativitu a motorické dovednosti.

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 50
Věk: Od 18 měsíců
Načítám