LEGO City 60330 - Nemocnice

Model nemocnice z Lego City pro děti od 7 let. Nemocnice od Lego City je doslova nabitá detaily pro kreativní hraní. Co se ukrývá v krabici?
EAN: 5702017161600
Kód 1: 2260330
Kód 2: 60330LEG
2 145 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Model nemocnice z Lego City pro děti od 7 let. Nemocnice od Lego City je doslova nabitá detaily pro kreativní hraní. Co se ukrývá v krabici? Vše, co děti potřebují k sestavení nemocnice s několika pokoji, sanitky a záchranářského vrtulníku, a k tomu navíc 12 minifigurek, včetně 4 postav ze seriálu Lego City Dobrodružství. Model sanitky nabízí prostor pro nosítka. Kromě toho mohou děti podrobovat minifigurky pacientů vyšetření magnetickou rezonancí. Dárek pro malé doktory a zdravotní sestry. 

Samozřejmostí jsou doplňky pro minifigurku Lego. Model nemocnice nabízí celou řadu doplňků minifigurek pro kreativní hraní, včetně zdravotní dlahy, injekce a kolečkové židle. Samozřejmostí je interaktivní digitální návod na stavění. Díky aplikaci s návody Lego pro chytré telefony a tablety si děti mohou přibližovat, otáčet a prohlížet model ze všech úhlů. Děti mohou hravým způsobem rozvíjet sebevědomí a klíčové dovednosti pro život.

  • Po sestavení měří model nemocnice přes 24 cm na výšku, 28 cm na šířku a 25 cm do hloubky

  • Počet kostek: 816

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy. 

Rozměry kusového balení: 38 x 9 x 448 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 816
Věk: Od 7 let
Načítám