LEGO City 60324 - Pojízdný jeřáb

Sady od Lego City budou s tímto modelem pojízdného jeřábu ještě zábavnější. Těšit se lze na spoustu autentických funkcí, které děti zabaví na dlouhé hodiny. Co se ukrývá v krabici? 
EAN: 5702017117607
Kód 1: 2260324
Kód 2: 60324LEG
939 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Sady od Lego City budou s tímto modelem pojízdného jeřábu ještě zábavnější. Těšit se lze na spoustu autentických funkcí, které děti zabaví na dlouhé hodiny. Co se ukrývá v krabici? Vše, co děti potřebují k sestavení multifunkčního pojízdného jeřábu, a k tomu navíc Lego City Křižovatka umožňující propojení s ostatními sadami. Dále nechybí minifigurky řidiče a obsluhy jeřábu. Přesně jako ve skutečnosti. Děti mohou vysunout podpěrné nohy, otáčet a vysouvat rameno a zvedat a spouštět naviják. Mezi doplňky patří hasák, vysílačka a 2 bezpečnostní helmy.

  • Po sestavení měří pojízdný jeřáb přes 9 cm na výšku, 25 cm na délku a 8 cm na šířku

  • Počet kostek: 340

Samozřejmostí je tištěný a digitální návod na stavění. Díky bezplatné aplikaci s návody Lego pro chytré telefony a tablety si děti mohou přibližovat, otáčet a prohlížet model ze všech úhlů. Skvělá vozidla Lego City dětem pomáhají získávat sebevědomí a rozvíjet klíčové životní dovednosti s pomocí realistických modelů a zábavných postav, které inspirují k otevřenému kreativnímu hraní.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 6 x 38 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 340
Věk: Od 7 let
Načítám