LEGO City 60321 - Hasičská zbrojnice

Uveďte děti do akčního světa s vícemodelovou sadou Hasičská zbrojnice od Lego City, která potěší 2 postavami ze seriálu Lego City Dobrodružství. Co se ukrývá v krabici? 
EAN: 5702017161525
Kód 1: 2260321
Kód 2: 60321LEG
2 099 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Uveďte děti do akčního světa s vícemodelovou sadou Hasičská zbrojnice od Lego City, která potěší 2 postavami ze seriálu Lego City Dobrodružství. Co se ukrývá v krabici? Vše, co děti potřebují pro sestavení požárnického vozu, přívěsu, motorky, hasičského pick-upu, továrny na sardinky v plamenech a dalších prvků. Nechybí ani 5 minifigurek a figurky psa, kočky a 3 koťátek. Uhaste plameny pomocí dílků Lego v podobě vody, aktivujte funkci výbuchu v nákladním kontejneru a rozlijte dílky představující „tajnou omáčku“ z nádrže. Spousta doplňků pro minifigurky. Doplňky Lego zahrnují záchrannou síť, koště, lopatu, sekeru a hasicí přístroj.

  • Po sestavení měří továrna na sardinky přes 30 cm na výšku, 34 cm na šířku a 32 cm do hloubky

  • Počet kostek: 766

Tištěný a digitální návod na stavění. Díky bezplatné aplikaci s návody Lego pro chytré telefony a tablety si děti mohou přibližovat, otáčet a vizualizovat hotové modely ze všech úhlů. Stavebnice Lego City tvůrčím způsobem podporují rozvoj fyzických dovedností a budování sebevědomí.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 38 x 10 x 48 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 766
Věk: Od 7 let
Načítám