LEGO City 60317 - Policejní honička v bance

Stavebnice Policejní honička v bance od Lego City je určena dětem, které zbožňují akční hraní, ale také všem fanouškům seriálu Lego City Dobrodružství. Co se ukrývá v krabici?
EAN: 5702017161921
Kód 1: 2260317
Kód 2: 60317LEG
2 119 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Policejní honička v bance od Lego City je určena dětem, které zbožňují akční hraní, ale také všem fanouškům seriálu Lego City Dobrodružství. Co se ukrývá v krabici? Vše, co děti potřebují k sestavení multifunkční budovy banky, loupežného vozidla zlodějů, policejního vrtulníku a policejní dodávky, a k tomu navíc 6 minifigurek, včetně 5 postav z Lego City TV. Děti mohou rozložit vůz zločinců, který v sobě ukrývá zdvižnou pracovní plošinu se sbíječkou, vybourat části zdi banky a pálit z vystřelovače sítě vrtulníku. Chybět nesmí doplňky pro minifigurku Lego.To policejní sada nabízí celou řadu zábavných doplňků pro kreativní hraní, včetně dílků v podobě bankovek, baterky svítící ve tmě, telefonu a pout.

  • Po sestavení měří vůz zločinců přes 8 cm na výšku, 14 cm na délku a 6 cm na šířku

  • Počet kostek: 915

Samozřejmostí je interaktivní digitální návod na stavění. Díky aplikaci s návody Lego pro chytré telefony a tablety si děti mohou přibližovat, otáčet a prohlížet model ze všech úhlů. Pomozte dětem s rozvojem tvořivosti. Děti mohou hravým způsobem získávat sebevědomí a rozvíjet klíčové dovednosti pro život. 

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 38 x 9 x 48 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 915
Věk: Od 7 let
Načítám