LEGO City 60314 - Policejní honička se zmrzlinářským vozem

Policejní sada na motivy seriálu z prostředí Lego City. Sada Policejní honička se zmrzlinářským vozem od Lego City je doslova nabitá inspirací. Určeno dětem a fanouškům seriálu Lego City Dobrodružství. Co se ukrývá v krabici?
EAN: 5702017161891
Kód 1: 2260314
Kód 2: 60314LEG
619 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Policejní sada na motivy seriálu z prostředí Lego City. Sada Policejní honička se zmrzlinářským vozem od Lego City je doslova nabitá inspirací. Určeno dětem a fanouškům seriálu Lego City Dobrodružství. Co se ukrývá v krabici? Vše, co děti potřebují pro sestavení barevné zmrzlinářské dodávky zlodějů, policejního auta a bankomatu, a k tomu navíc 3 minifigurky, včetně 2 postav ze seriálu Lego City Dobrodružství. Děti mohou vystřelovat dílky v podobě kousků zmrzliny ze zmrzlinářského vozu, použít pás na propíchnutí pneumatik, který je součástí vybavení policejního zásahové vozu, a přehrávat si scény ze seriálu Lego City Dobrodružství. Samozřejmostí jsou doplňky pro minifigurku Lego. Tato policejní sada nabízí celou řadu zábavných doplňků pro kreativní hraní, včetně pout, páčidla a dílků v podobě zmrzliny.

  • Po sestavení měří zmrzlinářský vůz přes 12 cm na výšku, 15 cm na délku a 5 cm na šířku

  • Počet kostek: 317

Samozřejmostí je interaktivní digitální návod na stavění. Díky aplikaci s návody Lego pro chytré telefony a tablety si děti mohou přibližovat, otáčet a prohlížet model ze všech úhlů. Děti mohou hravým způsobem rozvíjet sebevědomí a klíčové dovednosti pro život.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 6 x 28 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 317
Věk: Od 5 let
Načítám