LEGO Disney Ledové království 43199 - Elsa a zámecké nádvoří

Stavebnice Elsa a zámecké nádvoří od Lego Disney přináší bezpočet herních možností pro všechny děti od 5 let. Najdete v ní model nádvoří s obloukem a fontánou, minipanenku a figurku Lego sněhuláčka.
EAN: 5702017154299
Kód 1: 2243199
Kód 2: 43199LEG
209 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Elsa a zámecké nádvoří od Lego Disney přináší bezpočet herních možností pro všechny děti od 5 let. Najdete v ní model nádvoří s obloukem a fontánou, minipanenku a figurku Lego sněhuláčka. Jedinečné „diamantové“ šaty lze pak připojit ke spodní části fontány, a vytvořit tak krabičku pro minipanenku. Udělejte fanouškům Disneyho Ledového království radost neočekávaným dárkem v podobě stavebnice Lego Disney Elsa a zámecké nádvoří.

Zábava začíná stavěním a nebude brát konce. Tato stavebnice obsahuje sestavitelnou fontánu ledového zámku a „diamantové“ šaty, které lze proměnit v krabičku na minipanenku. Nechybí Elsa od Disneyho a figurka Lego sněhuláčka. Stavebnici lze zkombinovat s dalšími sadami Disney (prodávány zvlášť) nebo si s ní děti mohou hrát samostatně.

  • Model nádvoří s fontánou měří přes 14 cm na výšku, 14 cm na šířku a 11 cm do hloubky

  • Počet kostek: 53

V aplikaci Lego s návody na stavění je pak k nalezení interaktivní digitální průvodce, který dětem pomůže vizualizovat model s pomocí intuitivních nástrojů. Aplikace s návody na stavění Lego dětem umožňuje přibližovat, otáčet a vizualizovat si digitální verzi jejich modelu, zatímco na něm pracují. Děti a fanoušci mohou posbírat všech pět princezen s diamantovými šaty z této sběratelské řady stavebnic Lego Disney. Díky detailnímu modelu nádvoří a minipanence tato stavebnice na motivy Ledového království od Disneyho podnítí kreativní hraní a pomůže rozvíjet důležité dovednost.

Již od roku 1958 splňují dílky Lego přísné standardy, aby umožňovaly konzistentní spojování. Dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 12 x 14 x 5 cm

 

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Ledové království
Počet dílků stavebnice: 53
Věk: Od 5 let
Načítám