LEGO DOTS 41942 - Náramky s ozdobami – V hlubinách oceánů

Příznivci ručních prací se mohou těšit na stylový dárek v podobě stavebnice Náramky s ozdobami – V hlubinách oceánů od Lego DOTS.
EAN: 5702017156101
Kód 1: 2241942
Kód 2: 41942LEG
149 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Příznivci ručních prací se mohou těšit na stylový dárek v podobě stavebnice Náramky s ozdobami – V hlubinách oceánů od Lego DOTS. Sada určená dětem od 6 let obsahuje dva nastavitelné náramky, dekorativní podstavce a oslňující ozdoby, které jsou novinkou pro leden 2022, a k tomu navíc spoustu dílků na motivy podmořského života. Tvorba náramků je snadná a intuitivní a děti je mohou zcela přizpůsobit svému outfitu nebo náladě. 

Výstavní vzory z mořských hlubin. Děti mohou naplno využít svých dovedností, až budou prozkoumávat sadu se 2 nastavitelnými náramky v tmavě modré a azurové barvě, ale také s 34 dílky, mezi nimiž nechybí mořské hvězdice, medúzy a ozdoby. Tato stavebnice nabízí rychlé, nápadité aktivity. Kromě toho mohou děti své výtvory rozšířit pomocí sady Lego DOTS doplňky 6. série (prodává se samostatně). Tuto sadu s nepřebernými možnostmi přizpůsobení si jistě zamilují všichni příznivci ručních prací.

  • Tenké náramky, které mají na délku přes 19 cm, dětem nabízí neomezený prostor pro kreativní vyjádření: kdykoli a kdekoli.

  • Počet dílků: 34 + 2 náramky

Tato sada od Lego DOTS otevírá brány do světa kreativity. Připravené náramky je možné začít okamžitě zdobit a zároveň se jedná o skvělou příležitost, jak pomocí hraní podpořit dětskou fantazii. Sady od Lego DOTS přinášejí radost ze stavebnic Lego nové skupině dětí. Vybízejí k tomu, aby se projevily tvorbou a zdobením vlastních šperků nebo bytových doplňků.

Již od roku 1958 splňují dílky Lego přísné standardy, aby umožňovaly konzistentní spojování. Dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 24 x 0,5 x 9,3 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 36
Věk: Od 6 let
Načítám