LEGO Friends 41700 - Luxusní kempování na pláži

Tato stavebnice Lego Friends na motivy luxusního kempování nabízí celou řadu detailů, které inspirují k dlouhému hraní v přírodě. Děti tak mohou prožít ideální den na pláži ve společnosti přátel.
EAN: 5702017117379
Kód 1: 2241700
Kód 2: 41700LEG
869 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Tato stavebnice Lego Friends na motivy luxusního kempování nabízí celou řadu detailů, které inspirují k dlouhému hraní v přírodě. Děti tak mohou prožít ideální den na pláži ve společnosti přátel. Stavebnice Luxusní kempování na pláži od Lego Friends obsahuje tři minipanenky, figurku štěňátka, stan s palandami, vařičem a látkovou střechou, a k tomu navíc funkční větrnou turbínu, která napájí osvětlení. Tato sada od Lego Friends obsahuje 2 paddleboardy, pláž s hrady z písku a mušlemi, a také molo na rybaření. V noci se děti mohou uvelebit u táboráku. Autentické doplňky dodají dětským hrám nádech opravdovosti. Ve sprše se nachází mýdlo, toaleta je obložena mušlemi, nechybí ani záchranné vesty, stereo, marshmallowy na klacku a lampičky na nočních stolcích. Díky látkové střeše stanu a zavěšenému osvětlení se jedná o skutečně výstavní kus

  • Měří přes 17 cm na výšku a 25 cm na šířku

  • Počet kostek: 380

Stavebnice Lego pro digitální věk – Dopřejte malým stavitelům extra porci zábavy v podobě aplikace s návody na stavění, kterou si mohou stáhnout zdarma. Digitální průvodce jim umožní přibližovat si, otáčet a vizualizovat jejich modely. Stavebnice z městečka Heartlake dětem přinášejí možnost rozvíjet vlastní představivost a trávit čas s kamarády.

Dílky Lego splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1958. Kostky a dílky Lego procházejí přísnými testy, které jsou zárukou toho, že tato nová stavebnice Lego Friends splňuje přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 6 x 38 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 380
Věk: Od 6 let
Načítám