LEGO Star Wars 75312 - Boba Fett a jeho kosmická loď

S touto důmyslnou Lego verzí kosmické lodi Boby Fetta si fandové Star Wars seriálu The Mandalorian mohou hrát na souboje a mise námezdního lovce odměn.
EAN: 5702016913859
Kód 1: 2275312
1 090 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

S touto důmyslnou Lego verzí kosmické lodi Boby Fetta si fandové Star Wars seriálu The Mandalorian mohou hrát na souboje a mise námezdního lovce odměn. Součástí modelu je rukojeť pro snadné létání, otevírací kokpit pro Lego minifigurku, pohyblivá křídla, 2 vystřelovače a 2 otočná dvojitá děla (nevystřelují). Tato prémiová stavebnice obsahuje také Lego minifigurky Boby Fetta a Mandaloriana se zbraněmi, navíc nechybí ani karbonitová kostka, která má na lodi své místo. Součástí sady je i transportér, kterým lze vesmírnou loď přemisťovat a který poslouží také jako podstavec, na kterém si lze model vystavit ve vertikální letové poloze. K dispozici je také srozumitelný návod, takže se sestavením si hravě poradí i Lego stavitelé nováčci. Galaxie plná zábavy

Již od roku 1999 vytváří Lego Group repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z galaxie Star Wars. Řada Lego Star Wars zaznamenává obrovský úspěch díky stavebnicím, které představují úžasné dárky pro fandy všech věkových kategorií. S touto parádní Lego verzí kosmické lodi Boby Fetta si děti mohou přehrávat bitevní scény z 2. řady Star Wars seriálu The Mandalorian a podnikat vlastní námezdní mise. Obsahuje 2 Lego minifigurky: Bobu Fetta s blasterem a Mandaloriana s blasterovou puškou a kopím z beskaru. Pro ještě větší porci kreativních herních možností nechybí ani karbonitová kostka. Model kosmické lodi nabízí praktickou rukojeť pro snadné létání, otevírací kokpit pro LEGO® minifigurku, pohyblivá křídla, 2 vystřelovače, 2 otočná dvojitá blasterová děla (nevystřelují) a karbonit. Součástí sady je také transportér pro přesouvání lodi na zemi při hraní, který zároveň slouží jako skvělý podstavec pro vystavení modelu ve vertikální letové poloze. Tato stavebnice je ideální volbou pro samostatné i skupinové hraní a představuje úžasný dárek k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné příležitosti pro děti ve věku od 9 let. 

  • Model kosmické lodi měří 8 cm na výšku a 20 cm na délku i na šířku

  • Počet kostek: 593

Jde o poutavý výstavní kousek, který se bude vyjímat kdekoliv. Sháníte parádní stavebnici pro někoho, kdo je ve světě Lego sad nováčkem? Tento model na motivy ságy Star Wars čítající 593 dílků obsahuje podrobný návod, takže děti si se stavěním poradí samostatně a se sebevědomím hodným rytíře Jedi. Řada Lego Star Wars nabízí spoustu stavebnic pro fanoušky všech věkových kategorií, ať už si chtějí přehrávat slavné scény z filmové ságy, vymýšlet vlastní vzrušující příběhy nebo by jen rádi autentickými modely z kostek obohatili svou výstavku.

Lego dílky splňují přísné oborové standardy, což znamená, že jsou vzájemně kompatibilní, lze je snadno spojovat a vždy pevně drží. Lego kostky a dílky jsou testovány maximálním možným způsobem a splňují nejpřísnější bezpečnostní normy.

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 593
Věk: Od 9 let
Načítám