LEGO Super Mario 71391 - Bowserova vzducholoď – rozšiřující set

Dopřejte dětem možnost prožívat ve světě Lego Super Mario nová zábavná dobrodružství díky rozšiřujícímu setu Bowserova vzducholoď.
EAN: 5702016913309
Kód 1: 2271391
2 355 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Dopřejte dětem možnost prožívat ve světě Lego Super Mario nová zábavná dobrodružství díky rozšiřujícímu setu Bowserova vzducholoď. Vzdušné plavidlo nabízí dva herní režimy – ve vzduchu a na zemi, kdy je možné ji rozložit a hráči musí překonávat nejrůznější překážky. Sada obsahuje také Bowserovu mechanickou ruku nebo akční kostku POW, která vyžene Rockyho Wrenche z jeho úkrytu. (Poznámka: Pro plnohodnotný interaktivní herní zážitek je potřeba vlastnit startovací set 71360LEG nebo 71387LEG.)

Set obsahuje figurky Kameka, Rockyho Wrenche a Goomby, a navíc startovní potrubí připomínající kanón, ze kterého hráči vyrazí do 90sekundového herního kola. Vzducholoď lze otevřít a získat tak přístup k propracovanému interiéru, který ukrývá nespočet překážek pro hráče. Mohou například překonat Bowserovu mechanickou ruku pomocí Kamekova koštěte. Tato sada se 1152 dílky představuje nádherný dárek k narozeninám nebo Vánocům pro děti ve věku od 8 let, které vlastní některý ze startovacích setů Lego Super Mario (71360LEG nebo 71387LEG), jenž je ke hraní potřeba. Umožňuje hrát si samostatně nebo se prostřednictvím Bluetooth spojit s Lego figurkou Maria či Luigiho, kterou vlastní někdo z kamarádů (samotné figurky nejsou součástí balení). Týmová práce 2 hráčů je odměněna bonusovou porcí digitálních mincí. Sběratelské sety Lego Super Mario přenáší všemi zbožňované postavičky z videoher Super Mario do reálného světa a představují perfektní dárky pro hravé děti. Zároveň ji lze otevřít a nejrůznějšími způsoby kombinovat s dalšími sety z řady Lego Super Mario.

  • Model vzducholodi měří 30 cm na výšku, 35 cm na délku a 19 cm na šířku

  • Počet kostek: 1152

Sběratelské sety Lego Super Mario přenáší všemi zbožňované postavičky z videoher Super Mario do reálného světa a představují perfektní dárky pro hravé děti. 

Již od roku 1958 splňují Lego dílky přísné standardy, jsou vzájemně kompatibilní a umožňují bezpečné a konzistentní spojování a rozebírání. Lego kostky a dílky splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Super Mario
Počet dílků stavebnice: 1152
Věk: Od 8 let
Načítám