LEGO VIDIYO 43111 - Candy Castle Stage

Otevřete dětem pomocí stavebnice Candy Castle Stage od Lego VIDIYO bránu do světa hudebních videí, v němž se mohou stát režiséry, producenty i hvězdami zároveň.
EAN: 5702016911435
Kód 1: 2243111
Kód 2: 43111LEG
599 Kč cena s DPH
poslední 3 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 3ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Otevřete dětem pomocí stavebnice Candy Castle Stage od Lego VIDIYO bránu do světa hudebních videí, v němž se mohou stát režiséry, producenty i hvězdami zároveň. Stáhněte si bezplatnou aplikaci a naskenujte minifigurky baleríny a medvídka. Pak pomocí aplikace naskenujte hotový model a sledujte, jak se ve videích vašeho potomka promění v pódium. Děti si zamilují výzvy, které na ně čekají při vytváření vlastních hudebních videí. Poté se o svá díla podělí s ostatními autory na bezpečné sociální platformě.

Vystoupení začíná! Model Candy Castle Stage přináší hodiny zábavy jak v offline světě, tak v aplikaci. Děti si zamilují možnost otáčet hlavami, reproduktory a světly na fyzickém modelu a měnit tak scény a osvětlení v hudebních videích. Dopřejte si nejrůznější hudební zážitky Stavebnice Lego VIDIYO dětem umožní stát se režiséry a hvězdami vlastních hudebních videí a sdílet je s ostatními v bezpečném prostředí. Sledujte, jak budou rozvíjet svou kreativitu při vytváření videí nabitých parádními postavami, písněmi, tanečními pohyby a úžasnými efekty.

Stavebnice Candy Castle Stage od Lego VIDIYO se 2 minifigurkami. Probuďte v dětech kreativitu a umožněte jim vytvářet vlastní hudební videa pomocí aplikace. Součástí je 16 BeatBitů pro odemknutí různých efektů, odměn a další funkcí. Změny skutečného Lego modelu vyvolají změnu scény ve videu.

  • Měří přes 13 cm na výšku, 14 cm na délku a 17 cm na šířku

  • Počet kostek: 344

Aplikace je kompatibilní s vybranými chytrými zařízeními. Viz Lego.com/devi­cecheck  Stavebnice Lego VIDIYO dětem pomáhají vytvářet a sdílet parádní hudební videa.

Lego dílky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Lego kostky splňují ty nejvyšší globální normy z hlediska bezpečnosti.

Rozměry kusového balení: 19 x 7 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 344
Věk: Od 7 let
Načítám