Výprodej
VYPRODEJ50

LEGO VIDIYO 43109 - Metal Dragon BeatBox

Otevřete dětem, které rády tančí a vystupují, bránu do světa hudebních videí. Tato stavebnice Metal Dragon BeatBox od Lego VIDIYO se stane neomezeným zdrojem zábavy.
VYPRODEJ50
Platí do 4. 10. 2023

Pro 50% slevu zadejte kód v košíku.

EAN: 5702016911824
Kód 1: 2243109
Kód 2: 43109LEG
399 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Otevřete dětem, které rády tančí a vystupují, bránu do světa hudebních videí. Tato stavebnice Metal Dragon BeatBox od Lego VIDIYO se stane neomezeným zdrojem zábavy. Stáhněte si bezplatnou aplikaci, s jejíž pomocí můžete naskenovat heavy metalovou minifigurku a podívat se, jak to rozbalí během koncertu. Pak naskenujte BeatBity a odemkněte speciální efekty. Děti si užijí zábavu při dokončování výzev a vytváření hudebních videí, o která se mohou podělit s ostatními na bezpečné sociální platformě. Přenosná zábava na cesty. Děti si pomocí Lego kostek nepochybně rády přizpůsobí BeatBox k obrazu svému. Mohou si vybrat ze tří designů, mezi něž patří hrad, dračí hlava nebo mikrofon – případně mohou přijít s vlastním stylem. BeatBox je skládací a nabízí úložný prostor na BeatBity a minifigurku, takže se ideálně hodí na cesty.

Dopřejte si nejrůznější hudební zážitky. Stavebnice Lego VIDIYO dětem umožní stát se režiséry, producenty a hvězdami vlastních hudebních videí a sdílet jes ostatními v bezpečném prostředí. Sledujte, jak budou rozvíjet svou kreativitu při vytváření videí nabitých různými žánry, zábavnými postavami, písněmi, tanečními pohyby a úžasnými efekty. 

Stavebnice Metal Dragon BeatBox od Lego VIDIYO s minifigurkou draka. Probuďte v dětech kreativitu a umožněte jim vytvářet vlastní hudební videa pomocí aplikace. Součástí je 16 BeatBitů pro odemknutí různých efektů, odměn a další funkcí. 

  • Měří přes 8 cm na výšku, 7 cm na délku a 11 cm na šířku

  • Počet kostek: 86

BeatBox lze složit a vzít si jej s sebou na cesty. Aplikace je kompatibilní s vybranými chytrými zařízeními. Viz Lego.com/devi­cecheck  Stavebnice Lego VIDIYO dětem pomáhají vytvářet a sdílet parádní hudební videa.

Lego dílky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Lego kostky splňují ty nejvyšší globální normy z hlediska bezpečnosti.

Rozměry kusového balení: 12 x 12 x 12 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 86
Věk: Od 7 let
Načítám