LEGO Marvel Avengers 76190 - Iron Man: běsnění Iron Mongera

S úžasnou stavebnicí Iron Man: běsnění Iron Mongera od Lego Marvel si malí superhrdinové budou přehrávat velké a napínavé akční příběhy a dají prostor své fantazii.

 
EAN: 5702016913187
Kód 1: 2276190
Kód 2: 76190LEG
915 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
S úžasnou stavebnicí Iron Man: běsnění Iron Mongera od Lego Marvel si malí superhrdinové budou přehrávat velké a napínavé akční příběhy a dají prostor své fantazii. Tato vzrušující stavebnice, která je inspirována ikonickými scénami z filmu Iron Man od studia Marvel, otevře dětem bránu do fantastického světa akce, kde se utkají s legendárním robotem Iron Mongerem. Robot je vybaven svítícím reaktorem a pohyblivými končetinami. Jedna ruka je vyzbrojena šestiranným vystřelovačem a druhá tříranným vystřelovačem. Děti opětují palbu z Iron Manových děl, aby zachránili Pepper a ubránili ji před mechanickým monstrem. 

Vozidla, roboti, budovy, minifigurky, zbraně a další sběratelské vychytávky ze stavebnic Lego Marvel Avengers umožňují dětem přehrávat si oblíbené scény ze slavných filmů studia Marvel a otevírají jim svět kreativní zábavy. Pohyblivé modely a parádní zbraně, které vás čekají ve stavebnici Lego Marvel Iron Man: běsnění Iron Mongera, inspirují k přehrávání bezpočtu akčních dobrodružství. Obsahuje minifigurky Iron Mana, Obadiaha Stanea a Pepper Potsové. Robot má šestiranný vystřelovač na pravé ruce a tříranný vystřelovač na levé ruce. Hruď mu pak zdobí reaktor, který svítí ve tmě. Děti usadí minifigurku Obadiaha Stanea do robota Iron Monger a pak s ním vyrazí do boje proti Iron Manovi a Pepper Pottsové. Fandové filmů studia Marvel a mladí superhrdinové od 9 let mohou nyní vstoupit do svého oblíbeného světa fantazie díky stavebnici s robotem Iron Monger.

  • Robot Iron Monger měří přes 18 cm na výšku a je vybaven pohyblivými končetinami a funkčními tlumiči, díky kterým je pohyb realistický.

  • Počet kostek: 479

Děti mohou sbírat a stavět i další roboty od Lego Marvel a pak s nimi sehrávat známe scény z filmů nebo své vlastní úžasné příběhy.

Již od roku 1958 splňují Lego dílky a kostky přísné standardy, aby byly spolehlivé, kompatibilní a umožňovaly konzistentní spojování a rozebírání. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 8 x 22 cm


Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Avengers
Počet dílků stavebnice: 479
Věk: Od 9 let
Načítám