LEGO Minecraft 21173 - Věž v oblacích

Stavebnice Věž v oblacích od Lego Minecraft je nabitá autentickou akcí a rozmanitými scenériemi, které děti milující tuto populární online hru mohou přestavovat znovu a znovu a užívat si tak nekončící dobrodružství v oblacích.
 
EAN: 5702016913910
Kód 1: 2221173
Kód 2: 21173LEG
1 329 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Věž v oblacích od Lego Minecraft je nabitá autentickou akcí a rozmanitými scenériemi, které děti milující tuto populární online hru mohou přestavovat znovu a znovu a užívat si tak nekončící dobrodružství v oblacích. Děti se pomocí autentických prvků ze hry Minecraft mohou vznést do nebe a vybudovat tam vznášející se kovárnu, věž a ostrov se zahradou. Herní možnosti jsou velmi pestré – od pěstování zeleniny až po boj proti létajícím fantomům. Stavebnici nabitou doplňky lze přestavovat donekonečna, takže děti mohou zažívat stále nová dobrodružství – stejně jako v online hře, akorát s tím rozdílem, že zde probíhá stavění v reálném světě. Vzdušné modely ze světa Minecraft, které lze přestavovat donekonečna a které jsou nabité doplňky. Pilot s krovkami a netheritovou helmou drží v ruce rachejtli a trojzubec. Mezi doplňky patří stůl na tvoření, kovadlina, zelenina a sud s rybami.Stavebnice Lego Minecraft nabízejí hráčům nový způsob, jak si vychutnat jejich oblíbenou hru.

  • Přestavitelná stavebnice, která měří přes 18 cm na výšku, 15 cm na šířku a 12 cm do hloubky, se ideálně hodí pro kreativní hraní nebo na výstavku, a navíc ji lze kombinovat s ostatními sadami od Lego Minecraft.

  • Počet kostek: 565

Stavebnice dětem umožňuje průběžně upravovat modely a objevovat nová dobrodružství. Tvořivý dárek pro příznivce hry Minecraft a kreativní stavitele od 8 let. Kreativní výstavní model přináší tvořivé herní možnosti a lze jej kombinovat s ostatními sadami. 

Již od roku 1958 splňují Lego stavebnice striktní oborové standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání. Lego dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 7 x 38 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Minecraft
Počet dílků stavebnice: 565
Věk: Od 8 let
Načítám