LEGO Minecraft 21171 - Koňská stáj

Stavebnice Koňská stáj od Lego Minecraft kombinuje zábavu a dobrodružství z populární online hry s nekonečnými kreativními možnostmi Lego kostek a radostí z péče o koně.
 
EAN: 5702016913897
Kód 1: 2221171
Kód 2: 21171LEG
435 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Koňská stáj od Lego Minecraft kombinuje zábavu a dobrodružství z populární online hry s nekonečnými kreativními možnostmi Lego kostek a radostí z péče o koně. Děti, které rády tvoří, přestavují a využívají svou fantazii, si tuto všestrannou stavebnici od Lego Minecraft zamilují. Stáj má otevírací dveře a je plná autentických detailů ze světa Minecraft, jako je třeba zlatá mrkev a diamantové brnění. Děti mohou krmit a starat se o koně, stavět překážkové dráhy a bojovat s kostlivým jezdcem! Tato tvořivá, přestavitelná sada představuje ideální dárek jak pro hráče Minecraftu, tak malé milovníky koní. Dobrodružství v koňské stáji v říši Minecraft ožije díky všestranným Lego kostkám. Nechybí kůň, poník, pomocnice na farmě, kostlivec, kostlivý kůň a zábavné doplňky. Děti se mohou starat o koně, postavit překážkovou dráhu a utkat se s kostlivcem!  Součástí jsou balíky sena, zlatá mrkev, diamantové brnění pro koně a další doplňky.

  • Přestavitelná stavebnice, která měří přes 9 cm na výšku, 14 cm na šířku a 14 cm do hloubky, je vhodná na hraní i na výstavku, a navíc ji lze kombinovat s ostatními sadami od Lego Minecraft.

  • Počet kostek: 241

Stavebnice Lego Minecraft nabízejí hráčům nový způsob, jak si vychutnat jejich oblíbenou hru. 

Již od roku 1958 splňují Lego stavebnice přísné oborové standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní normy

Rozměry kusového balení: 19 x 6 x 26 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Minecraft
Počet dílků stavebnice: 241
Věk: Od 8 let
Načítám