LEGO Disney Princess 43193 - Ariel, Kráska, Popelka a Tiana a jejich pohádková kniha dobrodružství

Se stavebnicí Lego Disney Ariel, Kráska, Popelka a Tiana a jejich pohádková kniha dobrodružství si fanynky disneyovských princezen užijí nezapomenutelná dobrodružství. 
EAN: 5702016909647
Kód 1: 43193LEG
Kód 2: 2243193
549 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Se stavebnicí Lego Disney Ariel, Kráska, Popelka a Tiana a jejich pohádková kniha dobrodružství si fanynky disneyovských princezen užijí nezapomenutelná dobrodružství. Stačí otevřít knihu a hraní může začít! Co všechno děti čeká na zámku? Tato parádní sada je otevírací knihou s modely zámku a malého kočáru. Obsahuje také samolepky a menší modely pro větší inspiraci. Čtyři mikrofigurky milovaných postav – Popelka, Tiana, Kráska a Ariel od Disneyho – s nimiž ve stavebnici zažijete bezpočet dobrodružství. Čekají na vás také Lego figurky Guse, Lumiera, delfína a žáby. Tuto stavebnici si zamilují všechny fanynky disneyovských princezen od 5 let. Otevřete knihu a vstupte do mikrosvěta plného vzrušujících detailů a dílků, které vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte. Sbalte model a užijte si zábavu na cestách.

  • Rozměry otevřené knížky jsou 8 cm na výšku, 23 cm na šířku a 12 cm do hloubky – což je ideální velikost pro nové příběhy, které můžete prožívat i na cestách.

  • Počet kostek: 130

Chcete dětem dopřát ještě úžasnější stavitelský zážitek? Nyní toho můžete dosáhnout s digitálními pokyny Instructions PLUS! Díky intuitivním režimům přibližování, otáčení a speciálnímu průhledovému režimu jsou Lego stavebnice vhodné pro digitální věk! Díky detailně zpracovaným mikropanenkám a známým místům je tento model pohádkové knížky na motivy Disneyho princezen zárukou kreativního hraní, které pomáhá v rozvoji důležitých dovedností. A nechybí spousta doplňků, které inspirují nejeden nezapomenutelný příběh. 

Již od roku 1958 splňují Lego dílky přísné standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují bezproblémové spojování a rozebírání. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19 x 6 x 21 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Walt Disney
Počet dílků stavebnice: 130
Věk: 5+
Načítám