LEGO Duplo Town 10946 - Dobrodružství v rodinném karavanu

Dobrodružství v rodinném karavanu z řady Lego Duplo Město nabízí spoustu aktivit a příležitostí k učení, které si mohou děti užívat společně s rodiči.

 
EAN: 5702016911053
Kód 1: 2210946
Kód 2: 10946LEG
675 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Dobrodružství v rodinném karavanu z řady Lego Duplo Město nabízí spoustu aktivit a příležitostí k učení, které si mohou děti užívat společně s rodiči. Vydejte se kempovat do lesa se svým malým stavitelem a užijte si spoustu zábavných dobrodružství s celou rodinou. Do karavanu, jehož vrchní část lze odklopit pro snadný přístup, se vlezou všechny 3 milé figurky. Vybavení můžete naložit na střechu, takže si při opatrném řízení směrem k tábořišti užijete spoustu legrace. Látkový stan určitě postavíte levou zadní. K dispozici budete mít také kánoi, s níž se můžete vypravit na řeku, a ohniště, kde uvaříte čaj a zazpíváte si písničky v doprovodu kytary. Nezapomeňte krásné rodinné okamžiky zvěčnit pomocí foťáku! Pestrobarevná stavebnice na motivy kempování, s níž si můžete přehrávat spoustu rodinných aktivit. Obsahuje 4 Duplo figurky, karavan, látkový stan, kánoi a doplňky. Děti budou rozvíjet jemnou motoriku a dozví se, jak důležitý je čas strávený s rodinou. Skvělý způsob, jak s dětmi od 2 let společně podnikat rodinné aktivity.

Hračky Lego Duplo dětem nabízí neomezenou zábavu, možnost sebevyjadřování a učení hrou. Díky stavebnicím Duplo mohou být rodiče u významných vývojových milníků svých dětí, které prožijí, zatímco si budou vychutnávat dlouhé hodiny hraní. Stavebnici lze snadno nakombinovat s ostatními hračkami Lego Duplo. Součástí návodu na stavění je také zábavný obrázkový příběh.

  • Model měří přes 14 cm na výšku, 7 cm na šířku a 9 cm do hloubky a můžete jej neustále přestavovat k obrazu svému nebo kombinovat s ostatními hračkami Lego Duplo.
  • Počet kostek: 30

Všechny stavebnice Lego Duplo vedou děti k nápaditému hraní a podporují jejich vývoj.

Stavebnice Lego Duplo splňují nejvyšší oborové standardy kvality. Kostky a dílky Lego Duplo splňují striktní normy týkající se bezpečnosti dětí.

Rozměry kusovéhp balení: 26 x 7 x 38 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 30
Věk: Od 2 let
Načítám