LEGO City 60302 - Záchranná operace v divočině

Stavebnice Záchranná operace v divočině od Lego City obsahuje několik modelů a je nabitá funkcemi, včetně parádního vrtulníku s navijákem, pásového vozidla, prostředí savany s funkcí sesuvu půdy a veterinární stanice.
EAN: 5702016911930
Kód 1: 2260302
Kód 2: 60302LEG
2 399 Kč
2 089 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 4 ks
Centrální sklad Vyprodané
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Záchranná operace v divočině od Lego City obsahuje několik modelů a je nabitá funkcemi, včetně parádního vrtulníku s navijákem, pásového vozidla, prostředí savany s funkcí sesuvu půdy a veterinární stanice. Když se k tomu přidají figurky slonů, krokodýlů, opic a členů záchranářského týmu, stane se sada zdrojem strhující zábavy na dlouhé hodiny. Vzrušující stavebnice z divočiny pro začínající průzkumníky – součástí jsou dobře známá zvířata. Nechybí figurky slona, mláděte, krokodýla a 2 opic, a k tomu navíc 4 minifigurky. Obsahuje vrtulník s navijákem, pásové vozidlo a funkci sesuvu půdy na savaně. Lego doplňky zahrnují krokodýlí vejce, dlahu pro opici a banán.

V krabici této sady od Lego City najdete jednoduchý návod na stavění. Nebo si můžete stáhnout návod Instructions PLUS v rámci bezplatné aplikace s LEGO návody na stavění pro chytré telefony a tablety. S těmito interaktivními pokyny, které obsahují úžasné nástroje přibližování a otáčení, se děti záhy stanou opravdovými mistry! Stavebnice Lego City z prostředí divočiny obsahují kultovní zvířata, realistická místa, propracovaná vozidla a inspirativní postavy, které podněcují kreativitu. Děti se stanou hrdiny všedního dne v příbězích a scénářích, které zachycují skutečný život zábavným a vzrušujícím způsobem.

  • Vrtulník měří přes 12 cm na výšku a 35 cm na délku

  • Počet kostek: 525

Obsahuje tištěný návod na stavění a digitální pokyny dostupné online. Uveďte děti do světa plného akce se stavebnicemi Lego City z prostředí divočiny.

Dílky Lego City splňují ty nejvyšší oborové standardy kvality. Stavebnice řady Lego City splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 38 x 7 x 48 cm

Balení:1 ks
Počet dílků stavebnice:525
Věk:6+
Načítám