LEGO Disney 10772 - Mickey & Friends: Myšák Mickey a vrtulové letadlo

Podpořte u dětí rozvoj stavitelských schopností díky stavebnici Myšák Mickey a vrtulové letadlo z edice Mickey a přátelé od Lego Disney.
EAN: 5702016913941
Kód 1: 2210772
Kód 2: 10772LEG
219 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Podpořte u dětí rozvoj stavitelských schopností díky stavebnici Myšák Mickey a vrtulové letadlo z edice Mickey a přátelé od Lego Disney. Sada je určena dětem ve věku od 4 let a obsahuje model letadla, 2 menší modely a exkluzivní dílky s Mickeyho siluetou. Děti si tak budou moci vychutnat spoustu zábavy – ve vzduchu i na zemi. Děti se mohou těšit na vozík na nářadí s klíčem a sprejem nebo stožár s vlaječkou, které ještě více rozšíří herní možnosti.

  • Model měří něco málo přes 6 cm na výšku a 14 cm na šířku a je naprosto ideální pro otevřené hraní. Zároveň je plně kompatibilní s ostatními Lego kostkami, takže je možné jej s rostoucím stavitelským sebevědomím dále rozšiřovat nebo upravovat.

  • Počet kostek: 59

Tato Lego sada z edice 4+ nabízí řadu podnětných prvků, díky kterým si děti užijí skvělý herní zážitek. Nechybí začátečnická kostka pro snadný začátek. Každý ze sáčků navíc obsahuje dílky k samostatnému modelu, takže děti se mohou pustit do hraní bez zbytečného čekání. 

Stavebnice 4+ představují ideální způsob, jak si mohou děti a dospělí užívat stavění společně. Sada obsahuje jednoduchý obrázkový návod, takže si s ním poradí i děti, které ještě neumí číst. K dispozici jsou také digitální pokyny Instructions PLUS, které najdete v bezplatné aplikaci s Lego návody na stavění. V aplikaci děti uvidí, jak jsou v procesu stavění daleko, a vždycky mohou pokračovat tam, kde skončily. Zábavná stavebnice pro děti od 4 let, která je naučí stavět, hrát si a bavit se. Přenosná sada s modelem letadla obsahuje také začátečnickou kostku a parádní postavičku. Nápaditá hračka se spoustou doplňků, které dětem přinesou hodiny kreativního hraní. Překvapte své ratolesti perfektním dárkem, který je nejen zabaví, ale taky něco naučí. Model lze kombinovat se všemi Lego kostkami, což dětem otevírá svět neomezené kreativity. Stáhněte si interaktivní návod Instructions PLUS, se kterým bude stavění ještě zábavnější. Darujte malým stavitelům a stavitelkám vstupenku do vzrušujícího světa Lego stavění.

Lego dílky splňují přísné oborové standardy kvality. Můžete si tedy být jisti, že kostky jsou vhodné pro malé dětské ručky i opakované stavění – to vše už od roku 1958. Lego kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují striktním bezpečnostním normám.

Rozměry kusového balení: 14 x 5 x 16 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Mickey Mouse a Minnie
Počet dílků stavebnice: 59
Věk: Od 4 let
Načítám