LEGO Duplo 10944 - Mise raketoplánu

Darujte malému staviteli stavebnici Lego Duplo Mise raketoplánu a sledujte, jak jeho kreativita a dovednosti vzlétnou k výšinám.

 
EAN: 5702016911039
Kód 1: 2210944
Kód 2: 10944LEG
435 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Darujte malému staviteli stavebnici Lego Duplo Mise raketoplánu a sledujte, jak jeho kreativita a dovednosti vzlétnou k výšinám. Tato sada na motivy vesmíru nabídne dětem vše, co na svých cestách za hranice poznaného mohou potřebovat. Malí astronauti si postaví raketoplán a vydají se do vesmíru plného příběhů a objevování, ve kterém budou rozvíjet své kognitivní myšlení, prostorovou orientaci a jemnou motoriku. Tvořivá vzdělávací stavebnice pro nejmenší. Hračky Lego Duplo dětem nabízí neomezenou zábavu, možnost sebevyjadřování a učení hrou. Se stavebnicemi Duplo mohou rodiče spolu s dětmi sdílet významné vývojové milníky, zatímco si budou vychutnávat dlouhé hodiny hraní. 

Vezměte svého malého astronauta na misi v raketoplánu Lego Duplo. Všestranná stavebnice inspiruje k přehrávání bezpočtu příběhů a podněcuje fyzický a mentální vývoj. V sadě najdete figurky astronauta a astronautky, sestavitelný raketoplán s otevíracím trupem a točícími se kolečky, pohyblivý žebřík, a navíc také buginu s koly a otočným radarem. Při průzkumu nekonečného herního vesmíru budou děti rozvíjet kognitivní myšlení, prostorovou orientaci a jemné motorické dovednosti.

  • Model měří přes 20 cm na výšku, 15 cm na šířku a 9 cm do hloubky.

  • Počet kostek: 23

Stavebnici můžete přestavovat k obrazu svému a lze ji snadno kombinovat s ostatními modely z řady Lego Duplo Město. V návodu na stavění naleznete také zábavný obrázkový příběh, který kreativní stavění a nápadité hraní obohatí o špetku legrace. Všechny stavebnice Lego Duplo byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků podněcovaly k neomezenému hraní, které podporuje vývoj a které si mohou děti užívat spolu se svými rodiči.

Stavebnice Lego Duplo splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969. Kostky a dílky Lego Duplo splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí.

Rozměry kusového balení: 26 x 28 x 10 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 23
Věk: Od 2 let
Načítám