LEGO Ideas 92176 - NASA Apollo Saturn V

Je naším posláním prozkoumat vesmír! Stavějte a inspirujte další generaci astronautů díky modelům z řady Lego Ideas Space – Vzhůru do vesmíru!

 
EAN: 5702016956337
Kód 1: 2292176
Kód 2: 92176LEG
2 875 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Je naším posláním prozkoumat vesmír! Stavějte a inspirujte další generaci astronautů díky modelům z řady Lego Ideas Space – Vzhůru do vesmíru! 

Vystavuj si a hraj s tímto majestátním metr vysokým modelem lodi NASA Apollo Saturn V. z Lego kostek, plným autentických detailů. Obsahuje tři oddělitelné stupně, včetně třetího stupně S-IVB s lunárním modulem a modulem obíhajícím na orbitu. Sada dále obsahuje tři podstavce pro horizontální vystavení modelu, tři mikrofigurky astronautů pro přehrávání přistání na Měsíci, které jsou novinkou pro červen 2017, navíc brožurku o měsíčních misích lodi Apollo a fanouškovských návrzích této vzdělávací sady plné inspirace. Obsahuje metr vysoký (měřítko přibližně 1:110) model lodi NASA Apollo Saturn V, s oddělitelným prvním stupněm S-IC s detaily hlavního raketového motoru, oddělitelným druhým raketovým stupněm S-II s detaily raketového motoru, oddělitelným třetím raketovým stupněm S-IVB s vesmírnou lodí Apollo a záchrannou raketou úplně na vrcholu, navíc tři podstavce pro horizontální vystavení modelu. Vesmírná loď Apollo obsahuje lunární přistávací modul a lunární modul obíhající na orbitu. Dále obsahuje 3 mikrofigurky astronautů. 

  • Měří přes 100 cm na výšku a 17 cm v průměru

  • Počet kostek: 1969

Skvělý model pro vystavování i přehrávání měsíčních misí lodi Apollo. Součástí je také brožurka o měsíčních misích lodi Apollo a fanouškovských návrzích této sady.

Rozměry kusového balení: 48 x 38 x 11 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 1969
Načítám