LEGO MInecraft 21167 - Tržiště

Stavebnice Tržiště od Lego  Minecraft je plná populárních prvků ze hry Minecraft, které inspirují k nekonečnému kreativnímu hraní. Těšit se můžete na vybuchující důl, nepřátelského kostlivce, záhadného obchodníka a 2 lamy!
 
EAN: 5702016913453
Kód 1: 2221167
Kód 2: 21167LEG
519 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Tržiště od Lego  Minecraft je plná populárních prvků ze hry Minecraft, které inspirují k nekonečnému kreativnímu hraní. Těšit se můžete na vybuchující důl, nepřátelského kostlivce, záhadného obchodníka a 2 lamy!  V dole Minecraft je spousta věcí, které děti zaujmou a zabaví. Hlavní hrdina Steve se usilovně snaží vytěžit vzácné suroviny, než se vydá na trh. Napřed si ale s pomocí dětí musí poradit s přívalem vzrušení zklasické hry Minecraft. Lamy řádí o sto šest, hrozí výbuch, nepřátelský kostlivec se chystá zaútočit a obchodník zřejmě nemá s čím obchodovat! Nebo snad ano? Děti musejí odhalit skryté předměty tím, že otočí páčkou. Součástí jsou populární postavy a stvoření ze světa Minecraft: Steve, obchodník, kostlivec a 2 lamy. Sada také obsahuje zábavné funkce, jako je explodující důl a tržiště. Děti Steveovi pomohou zvládnout neutuchající akci ze světa Minecraft. V dole hrozí výbuch, kostlivec je připravený zaútočit, je potřeba pochytat lamy a obchodník nemá s čím obchodovat – dokud někdo neotočí tajnou páčkou, která odhalí ukryté zboží.

Tato zábavná stavebnice představuje skvělý dárek k narozeninám nebo Vánocům pro děti ve věku od 8 let, které chtějí posunout dobrodružství z říše Minecraft na novou úroveň.

  • Model ze hry Minecraft měří přes 14 cm na výšku, 14 cm na šířku a 9 cm do hloubky a je navržen tak, aby inspiroval k nekonečným herním dobrodružstvím. Pro ještě větší zábavu lze sadu snadnokombinovat s jinými výrobky řady Lego Minecraft.

  • Počet kostek: 201

Nejsou potřeba žádné baterie – jen dětská zvídavost a představivost!  Tvořivé stavebnice představují skvělý způsob, jak rozvinout zručnost, kreativitu a schopnost dětí řešit problémy. Srozumitelný tištěný návod na stavění dětem pomůže vydat se na průzkum dobře známých míst ze světa Minecraft a vychutnat si zábavné funkce a parádní postavy bez zbytečných odkladů. Všechny stavebnice Lego Minecraft přenášejí vzrušení z online videohry do skutečného světa. Stavebnice LEGO Minecraft přinášejí vysoce kvalitní a autentické modely, které dětskému hraní propůjčí zcela nový rozměr.

Již od roku 1958 splňují Lego stavebnice ty nejvyšší standardy, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání. Lego kostky a dílky splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality na světě.

Rozměry kusového balení: 19 x 26 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Minecraft
Počet dílků stavebnice: 201
Věk: Od 8 let
Načítám