LEGO Minecraft 21166 - Opuštěný důl

Stavebnice Opuštěný důl od Lego Minecraft přenáší klasickou akci z říše Minecraft do reálného světa. Děti budou hlavnímu hrdinovi pomáhat při těžbě, stavění a průzkumu a zároveň se snažit přežít neustálé útoky nejrůznějších nepřátelských stvoření.
EAN: 5702016913446
Kód 1: 2221166
Kód 2: 21166LEG
489 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Opuštěný důl od Lego Minecraft přenáší klasickou akci z říše Minecraft do reálného světa. Děti budou hlavnímu hrdinovi pomáhat při těžbě, stavění a průzkumu a zároveň se snažit přežít neustálé útoky nejrůznějších nepřátelských stvoření. Děti se mohou připojit ke Steveovi, zatímco se snaží vykopat uhlí, železo a diamanty. Zároveň na ně bude útočit strašidelná zombie, děsivý pavouk a živý sliz. Hráči musí nalákat nepřátelské tvory ke vstupu do jeskyně a aktivovat ručně ovládané zařízení, které je zavalí štěrkem z vyššího patra. Stavebnice Opuštěný důl od Lego Minecraft přenáší klasickou akci ze světa Minecraft do reálného světa. Děti budou hlavnímu hrdinovi pomáhat při těžbě, stavění a průzkumu, zatímco na ně budou útočit nejrůznější nepřátelská stvoření. Nechybí ani dobře známá sestava postav a stvoření ze světa Minecraft: Steve, zombie, pavouk a živý sliz. Sada dále obsahuje dílky symbolizující uhlí, železo a diamanty a funkci padajícího štěrku. Hráči musí Steveovi nejprve pomoci při těžbě potřebných surovin a poté nalákat zombie, pavouka a živý sliz ke vstupu do jeskyně, kde je budou moci prostřednictvím ručně ovládaného zařízení zavalit kameny z vyššího patra. 

Ideální dárek k narozeninám nebo Vánocům pro děti ve věku od 7 let, které chtějí dodat dobrodružstvím z říše Minecraft nový rozměr.

  • Tato všestranná sada od Lego Minecraft měří přes 14 cm na výšku, 19 cm na šířku a 12 cm do hloubky a je navržená tak, aby inspirovala k nekonečnému kreativnímu hraní. Sadu lze také snadno kombinovat s ostatními výrobky řady Lego Minecraft.

  • Počet kostek: 248

Nejsou zapotřebí žádné baterie. Tuto stavebnici Lego Minecraft pohání dětská představivost, a proto zábava nebude mít konce. Tvořivé stavebnice podporují zručnost a kreativitu dětí a zlepšují jejich schopnost řešit problémy. Jednoduché tištěné pokyny zaručují, že se děti budou moci do stavění a hraní pustit ihned a vychutnají si maximální porci zábavy se super postavami, zábavnými funkcemi a dobře známými místy ze světa Minecraft. Všechny stavebnice Lego Minecraft přenášejí vzrušení z online videohry do skutečného světa. Stavebnice Lego Minecraft přinášejí vysoce kvalitní a autentické modely, které dětskému hraní propůjčí zcela nový rozměr.

Již od roku 1958 splňují Lego stavebnice ty nejvyšší standardy, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání. Lego kostky a dílky splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality na světě.

Rozměry kusového balení: 19 x 26 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Minecraft
Počet dílků stavebnice: 248
Věk: Od 7 let
Načítám