LEGO Disney 43181 - Raya a Palác srdce

Se stavebnicí Raya a Palác srdce od Lego Disney čeká na filmové fanoušky nespočet dobrodružství. Sada obsahuje tištěný návod na stavění a k dispozici jsou také digitální pokyny Instructions PLUS.
EAN: 5702016618662
Kód 1: 43181LEG
Kód 2: 2243181
1 875 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt
Se stavebnicí Raya a Palác srdce od Lego Disney čeká na filmové fanoušky nespočet dobrodružství. Sada obsahuje tištěný návod na stavění a k dispozici jsou také digitální pokyny Instructions PLUS. S pomocí aplikace s Lego návody se děti v průběhu procesu stavění stanou skutečnými mistry staviteli... to je přece boží! 

Se stavebnicí Raya a Palác srdce od Lego Disney čeká na filmové fanoušky nespočet dobrodružství. Sada obsahuje tištěný návod na stavění a k dispozici jsou také digitální pokyny Instructions PLUS. S pomocí aplikace s Lego návody se děti v průběhu procesu stavění stanou skutečnými mistry staviteli… to je přece boží! Sestavitelný palác nabízí 6 různých místností, včetně trůnního sálu, pokladnice a tajného pokoje za otáčivými dveřmi. Obě postranní věže lze otevřít a umístit do nich zbraně Rayi i Namaari. Prostřední věž ukrývá pokoj s portréty Rayiných přátel. Děti se ponoří do hraní se 2 minipanenkami a 2 Lego figurkami postav z filmu Raya a drak od studia Disney. Stavebnice představuje jedinečný vánoční dárek a lze ji spojit i s Lego Disney sadou Raya a drak Sisu (43184LEG) a vytvořit si tak dokonalý model pro přehrávání filmových scén i skvělých vlastních příběhů. 

  • Detailně propracovaný model paláce měří 24 cm na výšku, 28 cm na šířku a 16 cm do hloubky – skvěle uspokojí stavitele a stavitelky samotáře nebo zabaví celou skupinu dětí.

  • Počet kostek: 610

Tištěné návody jsou super, ale digitální průvodce stavěním Instructions PLUS je boží! S aplikací s Lego návody na stavění si mohou malí stavitelé model během stavění různě vizualizovat a přibližovat. 

Již od roku 1958 splňují Lego dílky striktní normy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly spolehlivé spojování a rozebírání.Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 38 x 35 x 7 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Raya a drak
Počet dílků stavebnice: 610
Věk: Od 7 let
Načítám