LEGO MINDSTORMS 51515 - Robotí vynálezce

Vstupte do úžasného fyzického a digitálního světa programovatelných robotů a inteligentních výtvorů na dálkové ovládání.
EAN: 5702016369861
Kód 1: 2251515
Kód 2: 51515LEG
8 705 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Vstupte do úžasného fyzického a digitálního světa programovatelných robotů a inteligentních výtvorů na dálkové ovládání. Se sadou Robotí vynálezce od Lego MINDSTORMS mohou mladí fanoušci robotů postavit až pět unikátních motorizovaných robotů a vozidel, a to s pomocí bezplatné aplikace Lego MINDSTORMS Robotí vynálezce.Díky sadě Lego MINDSTORM Robotí vynálezce si děti osvojí důležité dovednosti STEM, zatímco budou stavět, programovat a hrát si s dálkově ovládanými roboty a inteligentními výtvory, které střílí rakety, jezdí, kam jim řeknete, a spoustu dalšího! Charlie, Tricky, Blast, M.V.P. a Gelo – to jsou roboti, s nimiž se děti pustí do zábavných aktivit a plnění výzev za pomoci aplikace Lego MINDSTORMS Robotí vynálezce, která využívá programovací jazyk Scratch (seznam kompatibilních zařízení najdete na stránkách LEGO.cz/devicecheck). Bezmála 1000 dílků dětem umožní tvořit vlastní úžasné propracované vynálezy, které pak budou moci sdílet s ostatními fanoušky robotů na Lego Life. 

Zbrusu noví programovatelní roboti od Lego MINDSTORMS, kteří jsou vybaveni inteligentním hubem s 5x5 LED obrazovkou, 6osým gyroskopem, reproduktorem, výkonnými motory a přesnými senzory, pomůžou mladým vynálezcům rozvíjet kreativitu a osvojit si dovednosti STEM, které jsou důležité pro 21. století. Stavebnice Robotí vynálezce je ideálním dalším krokem pro všechny fanoušky Lego BOOST a pro děti, které milují Lego stavění a hraní si s roboty. Také se jedná o parádní dárek pro všechny stavitele od 10 let – ať už k narozeninám, Vánocům, nebo jakékoliv jiné příležitosti.

  • Blast měří přes 36 cm na výšku, zatímco Gelo má přes 24 cm na délku

  • Počet kostek: 949

Komponenty Powered Up, které jsou k nalezení v této stavebnici, jsou také kompatibilní se sadami Tvořivý box Lego BOOST (17001), Velitel droidů (75253) a dalšími. Součástí této parádní hračky je dobíjecí baterie, kterou je jednoduché nainstalovat, takže se nemusíte bát, že byste se před hraním museli vydat shánět baterky. Bezplatná aplikace pro děti Lego MINDSTORMS Robotí vynálezce zahrnuje kódovací rozhraní založené na programovacím jazyku Scratch, digitální návody na stavění a přes 50 aktivit. Pokročilejší programátory potěší podpora jazyka Python. 

Stavebnice Lego MINDSTORMS inspirují Lego vynálezce všech věkových kategorií k tomu, aby vytvářeli, programovali a ovládali interaktivní robotické hračky a další výtvory z kostek, motorů, senzorů a inteligentních hubů a sdíleli je s komunitou MINDSTORMS. 

Již od roku 1958 splňují Lego kostky ty nejvyšší standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání. Lego kostky a dílky procházejí přísnými testy, abychom zajistili, že každá stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality. Můžete si tak být jistí, že tito roboti zvládnou jakoukoli misi. Tato sada obsahuje digitální návod k sestavení. Teď můžeš snadno postupovat podle pokynů na mobilním zařízení nebo si stáhnout verzi vytištěného návodu k sestavení ve formátu PDF. Klikni na tlačítko Návody k sestavení v dolní části této stránky a stáhni si návod. 

Rozměry kusového balení: 38 x 48 x 7 cm

 

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 949
Věk: Od 10 let
Načítám