LEGO Harry Potter 76385 - Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina kouzel

Model bradavické učebny Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina kouzelných formulí od Lego Harry Potter je ukrytý uvnitř speciální knihy. Jakmile děti knihu otevřou, octnou se na hodině kouzelných formulí profesora Kratiknota.

 
EAN: 5702016913491
Kód 1: 76385LEG
Kód 2: 2276385
669 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Model bradavické učebny Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina kouzelných formulí od Lego Harry Potter je ukrytý uvnitř speciální knihy. Jakmile děti knihu otevřou, octnou se na hodině kouzelných formulí profesora Kratiknota. Stavebnice Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina kouzelných formulí od Lego Harry Potter má podobu knihy z kostek. Když ji děti otevřou, mohou si prohlédnout učebnu profesora Kratiknota z filmové ságy Harry Potter. Stavebnice obsahuje minifigurky Harryho Pottera, Cho Changové a profesora Kratiknota, tabuli, knihovnu, krb, knihu zaklínadel a spoustu autentických doplňků. Stačí knihu rozevřít a děti mohou vstoupit do učebny profesora Kratiknota. Pro nácvik je k dispozici spousta magických předmětů a zábavné doplňky se postarají o ještě více herních možností. Obsahuje autentické doplňky, které děti znají z filmů s Harry Potterem, například pírko a učebnici, které studentům pomohou zvládnout kouzlo levitace.

  • Magická stavebnice ze série kouzelných momentů z Bradavic měří přes 12 cm na výšku, 8 cm na šířku a 4 cm do hloubky

  • Počet kostek: 256

Děti mohou sbírat i další sady z této série, které zachycují slavné učebny bradavické školy. Stavebnice lze propojit a vytvořit 360stupňové herní prostředí. Rozsáhlá řada stavebnic Lego Harry Potter doslova překypuje populárními postavami, suprovými funkcemi a dobře známými místy z magických filmů. 

Již od roku 1958 splňují Lego kostky a dílky ty nejnáročnější standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání. Lego sady jsou důkladně testovány, aby splňovaly ty nejpřísnější globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 19 x 6 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 256
Věk: Od 8 let
Načítám