LEGO Marvel Spiderman 76174 - SpiderMan v monster trucku vs. Mysterio

Stavebnice Spider-Man v monster trucku vs. Mysterio od Lego Marvel Spider-Man je díky 4 kultovním postavám od Marvelu a úžasnému monster trucku vynikajícím dárkem, který nadchne každého malého superhrdinu.
 
EAN: 5702016912791
Kód 1: 76174LEG
Kód 2: 2276174
1 159 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Stavebnice Spider-Man v monster trucku vs. Mysterio od Lego Marvel Spider-Man je díky 4 kultovním postavám od Marvelu a úžasnému monster trucku vynikajícím dárkem, který nadchne každého malého superhrdinu. Děti, které zbožňují superhrdiny a jejich vozidla, si tuto obří sadu od Lego Marvel bezpochyby zamilují. S klasickými postavami, jako jsou Spider-Man, Spider-Gwen, Doktor Octopus a Mysterio, ale také s obřím monster truckem s funkčním tlumením a vystřelovačem sítě, a k tomu navíc se 2 ozbrojenými drony je vše připraveno na kreativní dobrodružství bez konce. Zábava pokračuje i po skončení akčních soubojů – děti si totiž mohou parádní scény, které vytvořily, vystavit v pokojíčku. Pro ještě kreativnější zábavu obsahuje aplikace s Lego návody digitální pokyny Instructions PLUS, které dětem umožňují přibližovat si, otáčet a vizualizovat modely přímo během stavění.

Stavebnice Spider-Man v monster trucku vs. Mysterio od Lego Marvel Spider-Man zaujme 4 oblíbenými postavami z filmů se Spider-Manem a nadupaným monster truckem, který je zárukou velkolepé akce a dobrodružství. Nabízí minifigurky Spider-Mana, Doktora Octopuse, Mysteria a Spider-Gwen, monster truck s parádním odpružením a vystřelovačem sítě na střeše, a k tomu navíc 2 sestavitelné drony vždy se 2 vystřelovači. Děti mohou stavět a přehrávat si scény s touto parádní akční sadou se superhrdiny, kterou si poté navíc vystaví v pokojíčku. Tento perfektní narozeninový, vánoční nebo každodenní dárek doslova překypuje možnostmi kreativního hraní pro malé superhrdiny od 8 let.

Samozřejmostí jsou zábavné doplňky jako skateboard a pavučiny Spider-Gwen, Mysteriova kulová duhová helma a peníze, které může Doktor Octopus ukrást. Pro ještě zábavnější stavění obsahuje aplikace s Lego návody digitální pokyny Instructions PLUS, které dětem umožňují přibližovat si, otáčet a vizualizovat modely přímo během stavění. Všechny sběratelské stavebnice série Lego Marvel Spider-Man dávají dětem možnost připomenout si okamžiky s oblíbenými superhrdiny a vymýšlet si vlastní kreativní příběhy.

  • Spider-Manův monster truck měří přes 12 cm na výšku, 15 cm na délku a 9 cm na šířku a je postavený tak, aby vydržel nespočetná nebezpečná dobrodružství.

  • Počet kostek: 439

Již od roku 1958 splňují Lego dílky náročné standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly bezproblémové spojování a rozebírání. Lego dílky splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 22 x 26 x 10 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Spiderman
Počet dílků stavebnice: 439
Věk: Od 8 let
Načítám