LEGO Marvel Spiderman 76173 - SpiderMan a Ghost Rider vs. Carnage

Stavebnice Spider-Man a Ghost Rider vs. Carnage od Lego Marvel Spider-Man děti ohromí jedinečným střetem superhrdinů se 3 kultovními marvelovskými postavami.


 
EAN: 5702016912784
Kód 1: 76173LEG
Kód 2: 2276173
435 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Spider-Man a Ghost Rider vs. Carnage od Lego Marvel Spider-Man děti ohromí jedinečným střetem superhrdinů se 3 kultovními marvelovskými postavami.

Megahvězdy z filmů studia Marvel! Malí hrdinové se mohou těšit na neutuchající akční dobrodružství, když se náctiletý Spider-Man vrhající pavučiny potká se superpadouchem jménem Carnage a Ghost Riderem v autě pokrytém plameny s kompresorem vybaveným 3 vystřelovači. Tato suprová stavebnice přináší dětem nekonečnou porci vzrušení a zábavy – mohou si s ní totiž přehrávat a vystavovat scény s populární trojkou. Pro ještě kreativnější zábavu obsahuje aplikace s Lego návody ke stažení digitální pokyny Instructions PLUS, které dětem umožňují přibližovat si, otáčet a vizualizovat modely přímo během stavění.

Spider-Man a Ghost Rider vs. Carnage od Lego Marvel Spider-Man je prémiová sada nabitá kreativními herními možnostmi, včetně 3 kultovních postav z vesmíru Marvel. Součástí jsou minifigurky Spider-Mana, Carnage a Ghost Ridera. Ghost Riderovo stylové robustní auto má odnímatelnou střechu, plameny a kompresor se 3 vystřelovači, který vyčnívá z kapoty. Trojice klasických marvelovských postav a úžasný model Ghost Riderova auta dětem poskytují neomezené stavitelské a herní možnosti ve světě kreativních superhrdinských dobrodružství.

  • Ghost Riderovo auto měří přes 5 cm na výšku, 19 cm na délku a 7 cm na šířku, takže se bude skvěle vyjímat na výstavce v dětském pokojíčku.

  • Počet kostek: 212

S pomocí zvláštních prvků mohou děti z Ghost Riderova auta odebrat plameny a proměnit jej na elegantní muscle car v černé barvě. Pro ještě zábavnější stavění obsahuje aplikace s Lego návody digitální pokyny Instructions PLUS, které dětem umožňují přibližovat si, otáčet a vizualizovat modely přímo během stavění. Všechny výrobky řady Lego Marvel Spider-Man se vyznačují špičkovou kvalitou a jsou navrženy tak, aby bylo možné si s nimi hrát co nejvíce kreativním a přínosným způsobem. Již od roku 1958 splňují Lego součástky přísné standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly dokonale spolehlivé spojování a rozebírání. Lego dílky splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19 x 26 x 5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Spiderman
Počet dílků stavebnice: 212
Věk: Od 7 let
Načítám