LEGO Marvel Spiderman 76171 - Miles Morales v obrněném robotu

Stavebnici Miles Morales v obrněném robotu od Lego Spider-Man si zamiluje každý malý superhrdina. Obsahuje alternativního Spider-Mana jménem Miles Morales a jeho sestavitelného robota s extra dlouhou elektrickou pavučinou. 
EAN: 5702016912760
Kód 1: 76171LEG
Kód 2: 2276171
219 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Stavebnici Miles Morales v obrněném robotu od Lego Spider-Man si zamiluje každý malý superhrdina. Obsahuje alternativního Spider-Mana jménem Miles Morales a jeho sestavitelného robota s extra dlouhou elektrickou pavučinou. Nápadité hraní tak nebude brát konce. 

Strhující dobrodružství se Spider-Manem v robotu Všestranný dárek pro malé superhrdiny děti ohromí minifigurkou Milese Moralese, Spider-Mana s pavučinami tvořícími elektrické výboje. Dobrodružné bitvy se superpadouchy při záchraně světa nebudou brát konce. Když bude zapotřebí větších rozměrů a síly, mohou děti posadit minifigurku Milese Moralese do kokpitu mocného robota. Velká pavučina pohyblivého robota dětem umožní porazit padouchy, zatímco si přehrávají oblíbené filmové scény a bojují s ostatními roboty ze své sbírky. Pro ještě více zábavy obsahuje aplikace s Lego návody ke stažení digitální pokyny Instructions PLUS, které dětem umožňují přibližovat si, otáčet a vizualizovat modely přímo během stavění. 

Tvořivá stavebnice Miles Morales v obrněném robotu od Lego Marvel Spider-Man přináší superhrdinská dobrodružství ve velkém měřítku. Model se může pochlubit pohyblivými končetinami a mimořádně dlouhou elektropavučinou proti padouchům. Těšit se lze na minifigurku Milese Moralese a sestavitelného robota, dále na velkou pavučinu, kterou může v ruce držet jak robot, tak minifigurka, ale také na menší pavučiny, které se dají připevnit k nohám robota a jiným částem. Když děti posadí minifigurku do kokpitu obřího pohyblivého robota, mohou si přehrávat oblíbené filmové scény, vymýšlet si vlastní dobrodružství a bojovat s ostatními roboty ze své sbírky. 

  • Odolný model měří přes 12 cm na výšku, takže se ideálně hodí na kreativní hraní. 

  • Počet kostek: 125

Pro ještě zábavnější stavění obsahuje aplikace s Lego návody digitální pokyny Instructions PLUS, které dětem umožňují přibližovat si, otáčet a vizualizovat modely přímo během stavění. Všechny stavebnice řady Lego Marvel Spider-Man inspirují k nápaditým dobrodružstvím. Děti si mohou přehrávat akční scény z filmů, vymýšlet si vlastní příběhy a vystavovat si působivé modely.

Již od roku 1958 splňují Lego součástky ty nejpřísnější standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné spojování a rozebírání. Lego dílky splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 16 x 14 x 5 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 125
Věk: Od 7 let
Načítám