LEGO Ninjago 71733 - Epický souboj – Cole vs. přízračný válečník

Dopřejte fanouškům Lego Ninjago zábavu u strhujících soubojů ve formě této důmyslné stavebnice Cole vs. přízračný válečník z edice Epický souboj.
EAN: 5702016912388
Kód 1: 71733LEG
Kód 2: 2271733
219 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Dopřejte fanouškům Lego Ninjago zábavu u strhujících soubojů ve formě této důmyslné stavebnice Cole vs. přízračný válečník z edice Epický souboj. Obsahuje model tržiště s lucernou a otočnou bitevní plošinu, díky kterým se děti mohou na celé hodiny ponořit do světa fantastické zábavy. Stavebnice Epický souboj – Cole vs. přízračný válečník od Lego Ninjago přináší vše, co děti potřebují k přehrávání akčních bitev plných úderů a kopanců mezi hrdinným nindžou a zlým padouchem z temnot. Nindža stavebnice se 2 minifigurkami: úplně novým Colem – novinkou pro leden 2021 – a legendárním přízračným válečníkem, kterého děti znají ze seriálu Ninjago. Navíc nechybí 4 černé zbraně. Stavebnice s tematikou nindžů obsahuje také model tržiště a otočnou bojovou plošinu, ze které může Cole zasadit svému protivníkovi definitivní úder.

  • Model tržiště měří přes 7 cm na výšku, 5 cm na šířku a 8 cm do hloubky – ideální velikost pro hraní doma nebo u kamarádů.

  • Počet kostek: 51

Pusťte se do ještě větších Lego Ninjago bitev s dalšími sadami z této série: Kai vs. Skulkin, Zane vs. Nindroid a Jay vs. Serpentine. Stavebnice Lego Ninjago zvednou děti od obrazovek a monitorů a přenesou je do světa nápaditého hraní, kde se po boku nindža hrdinů naučí užitečné věci do života.

Lego kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat. Dovednosti nindži nejsou nutným předpokladem! Lego kostky splňují nejvyšší bezpečnostní standardy na světě.

Rozměry kusového balení: 21 x 21 x 5 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 51
Věk: Od 6 let
Načítám