LEGO Ninjago 71732 - Epický souboj – Jay vs. Serpentine

Dopřejte kreativním dětským duším možnost postavit proti sobě zástupce dobra a zla s touto povedenou stavebnicí Epický souboj – Jay vs. Serpentine.
EAN: 5702016912067
Kód 1: 71732LEG
Kód 2: 2271732
219 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Dopřejte kreativním dětským duším možnost postavit proti sobě zástupce dobra a zla s touto povedenou stavebnicí Epický souboj – Jay vs. Serpentine. Bytelná nindža stavebnice s modelem hadí sochy a otočnou bojovou plošinou, která děti zabaví na celé hodiny. Sada Epický souboj – Jay vs. Serpentine od Lego Ninjago dětem přináší vše, co potřebují k přehrávání neúnavných duelů mezi hrdinným nindžou Jayem a proradným padouchem Serpentinem. Nindža stavebnice se 2 minifigurkami: úplně novým Jayem – novinkou pro leden 2021 – a legendárním hadím válečníkem, kterého děti znají ze seriálu Ninjago. Navíc nechybí 4 modré zbraně. Stavebnice s tematikou nindžů obsahuje také model hadí sochy a otočnou bojovou plošinu, ze které může Jay zasadit svému protivníkovi definitivní úder.

  • Hadí socha měří přes 3 cm na výšku, 6 cm na šířku a 7 cm do hloubky – ideální velikost pro hraní doma nebo u kamarádů.

  • POčet kostek: 69

Pusťte se do ještě větších Lego Ninjago bitev s dalšími sadami z této série: Kai vs. Skulkin, Zane vs. Nindroid a Cole vs. přízračný válečník. Stavebnice Lego Ninjago zvednou děti od obrazovek a monitorů a přenesou je do světa nápaditého hraní, kde se po boku nindža hrdinů naučí užitečné věci do života.

Lego kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat. Dovednosti nindži nejsou nutným předpokladem! Lego kostky splňují nejvyšší bezpečnostní standardy na světě.

Rozměry kusového balení: 21 x 21 x 5 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 69
Věk: Od 6 let
Načítám