LEGO City 60287 - Traktor

Podpořte dětskou tvořivost se stavebnicí Traktor od Lego City. Parádní model traktoru ohromí spoustou realistických funkcí, včetně velkých zadních pneumatik, vyklápěcí korby a zdvižného ramene.
EAN: 5702016889727
Kód 1: 60287LEG
Kód 2: 2260287
499 Kč
435 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Podpořte dětskou tvořivost se stavebnicí Traktor od Lego City. Parádní model traktoru ohromí spoustou realistických funkcí, včetně velkých zadních pneumatik, vyklápěcí korby a zdvižného ramene. Co se nachází uvnitř krabice? Vše, co děti potřebují k sestavení parádního modelu traktoru s řadou realistických funkcí, a k tomu navíc dva balíky slámy, bedna se zeleninou, minifigurky farmáře a dcery a figurka králíčka. Stavebnice Traktor od Lego City zaujme velkými zadními pneumatikami, vyklápěcí korbou, zdvižným ramenem a kabinou pro minifigurku. Děti mohou model zkombinovat s ostatními Lego sadami vhodnými jak na hraní, tak na výstavku. Mezi doplňky patří bedna s dýní, jablkem a mrkvemi, a k tomu navíc 2 balíky slámy.

  • Po sestavení měří traktor přes 10 cm na výšku, 17 cm na délku a 7 cm na šířku

  • Počet kostek: 148

Sada obsahuje tištěné pokyny k sestavení modelů a k dispozici je také interaktivní návod Instructions PLUS, který najdete v bezplatné aplikaci s Lego návody pro chytrá zařízení. Řada Lego City Skvělá vozidla inspiruje děti ke kreativnímu hraní, rozvíjí fyzické dovednosti a pomáhá získávat sebevědomí. Kromě toho se děti seznámí s nejrůznějšími vozidly a scénáři, které zábavným a vzrušujícím způsobem zachycují reálný život.

Již od roku 1958 splňují všechny Lego kostky nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Lego dílky splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19 x 26 x 6 cm

Balení:1 ks
Počet dílků stavebnice:148
Věk:5+
Načítám