LEGO City 60286 - Záchranná plážová čtyřkolka

Zabavte svého hrdinu všedního dne na celé hodiny stavebnicí Záchranná plážová čtyřkolka od Lego City. Součástí je model čtyřkolky s otevírací ochrannou klecí a přívěsem pro přepravu vodního skútru.
EAN: 5702016889710
Kód 1: 60286LEG
Kód 2: 2260286
219 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Zabavte svého hrdinu všedního dne na celé hodiny stavebnicí Záchranná plážová čtyřkolka od Lego City. Součástí je model čtyřkolky s otevírací ochrannou klecí a přívěsem pro přepravu vodního skútru. Darujte klukům a holkám ve věku od 5 let vstupenku do vzrušujícího světa Lego City ve formě stavebnice Záchranná plážová čtyřkolka. Stavebnice obsahuje čtyřkolku s přívěsem pro přepravu vodního skútru, a také minifigurku plavčíka a figurku žraloka – vše co děti potřebují k nekonečným hodinám kreativního hraní! Čtyřkolka nabízí detailní zpracování. Minifigurku plavčíka lze usadit jak do modelu čtyřkolky, tak na vodní skútr. Mezi Lego doplňky v této sadě najdete vysílačku a dalekohled.

  • Po sestavení měří model čtyřkolky s vodním skútrem na přívěsu přes 7 cm na výšku, 17 cm na délku a 5 cm na šířku

  • Počet dílků: 79

Nechybí tištěný návod na stavění a interaktivní návod Instructions PLUS – průvodce stavěním, který najdete v bezplatné aplikaci s Lego návody a se kterým bude stavění pro děti hračka. Sady z edice Skvělá vozidla od Lego City pomáhají dětem s rozvojem fyzických dovedností a sebevědomí prostřednictvím propracovaných modelů pozemních, vzdušných a vodních dopravních prostředků, které inspirují k otevřenému a kreativnímu hraní.

Již od roku 1958 splňují všechny Lego kostky nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 14 x 16 x 6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 79
Věk: 5+
Načítám