LEGO Technic 42124 - Terénní bugina

Vydejte se zpět do osmdesátých let s terénní buginou od Lego Technic – stavitelé všech věkových kategorií od 10 let si s ní užijí spoustu legrace.
EAN: 5702016891010
Kód 1: 2242124
Kód 2: 42124LEG
3 135 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Vydejte se zpět do osmdesátých let s terénní buginou od Lego Technic – stavitelé všech věkových kategorií od 10 let si s ní užijí spoustu legrace. Jakmile model sestavíte, můžete mu vdechnout život pomocí bezplatné aplikace CONTROL+. Bugina má zkosený předek pro lepší stabilitu při skákání a provádění triků – stejně jako to měla klasická autíčka na dálkové ovládání. Díky přednímu a zadnímu odpružení (vůbec poprvé na modelu LegoTechnic), obrovským pneumatikám, otevírací kapotě, anténě a retro nálepkám tento stroj všem vyrazí dech. Ovládejte vůz, provádějte kousky, odemykejte výzvy, užívejte si zvukové efekty a mnohem víc díky doprovodné aplikaci.

Dospělí fanoušci, kteří si pamatují klasická autíčka na dálkové ovládání z 80. let, si tento model zamilují taky, takže si legraci mohou užívat všechny generace společně. Nechte se uchvátit retro barevným provedením a parádními samolepkami inspirovanými 80. léty.

  • Terénní bugina na dálkové ovládání měří přes 13 cm na výšku (19 cm i s anténou), 28 cm na délku a 16 cm na šířku

  • Počet kostek: 374

Chcete-li si vychutnat všechny funkce tohoto aplikací ovládaného modelu, budete potřebovat 6 baterií typu LR6/AA (nejsou součástí balení). Řada LegoTechnic nabízí pokročilé stavebnice pro mladé fanoušky, kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu.

Již od roku 1958 splňují kostky Lego Technic ty nejpřísnější standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží. Dílky Lego Technic vyhovují přísným globálním bezpečnostním normám.

Rozměry kusového balení: 26 x 38 x 9 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 374
Věk: Od 10 let
Načítám