LEGO Technic 42117 - Závodní letadlo 2v1

Prožijte vzrušující kaskadérské lety se závodním letadlem od Lego Technic. Tato stavebnice pro holky a kluky od 7 let je propracovaná do nejmenších detailů. Nechybí vrtule, která se točí při pohybu letadla, a otevírací kryty motoru. 
EAN: 5702016890914
Kód 1: 42117LEG
Kód 2: 2242117
219 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Prožijte vzrušující kaskadérské lety se závodním letadlem od Lego Technic. Tato stavebnice pro holky a kluky od 7 let je propracovaná do nejmenších detailů. Nechybí vrtule, která se točí při pohybu letadla, a otevírací kryty motoru. Poutavé modrozelené a oranžové provedení doplňuje potisk sponzorů jako u skutečných letadel. Skvělý dárek pro každou příležitost! Udělejte aspirujícím pilotům radost modelem závodního letadla od Lego Technic. Díky pestrým barvám, potisku sponzorů a rotující vrtuli vypadá přesně jako ve skutečnosti. Milovníky letadel uchvátí spousta detailů a autentických prvků. Nechybí otevírací kryty motoru, funkční podvozek a rotující vrtule, takže vašim dobrodružstvím nebude nic chybět. Děti si stavění tohoto odolného kaskadérského letounu doslova zamilují a jakmile budou mít chuť na něco nového, přestaví jej na proudový letoun.

  • Model závodního letadla měří přes 9 cm na výšku, 18 cm na délku a 23 cm na šířku

  • Počet kostek: 154

S interaktivním návodem Instructions PLUS bude stavění ještě zábavnější. Tento digitální pomocník, který je dostupný v rámci aplikace s Lego návody na stavění, nabízí nástroje pro přibližování a otáčení modelů. I malé děti tak zvládnou stavět bez pomoci. Řada Lego Technic přináší pokročilé stavebnice pro mladé fanoušky, kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu.

Již od roku 1958 splňují kostky Lego Technic ty nejpřísnější standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží. Dílky Lego Technic pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že vyhovují přísným globálním bezpečnostním normám.

Rozměry kusového balení: 14 x 16 x 6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 154
Věk: Od 7 let
Načítám