LEGO DOTS 41934 - Náramky hvězdná záře

Fanoušci magie, záhad a hvězd si stavebnici Náramky hvězdná záře od Lego DOTS jednoduše zamilují! Kreativní sada obsahuje 2 nastavitelné tenké pásky v tyrkysové a fialové barvě, které obepnou velká i malá zápěstí, a 32 barevných dílků.
EAN: 5702016915891
Kód 1: 41934LEG
Kód 2: 2241934
149 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 9ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Fanoušci magie, záhad a hvězd si stavebnici Náramky hvězdná záře od Lego DOTS jednoduše zamilují! Kreativní sada obsahuje 2 nastavitelné tenké pásky v tyrkysové a fialové barvě, které obepnou velká i malá zápěstí, a 32 barevných dílků. Překvapte malé kreativce sadou Náramky hvězdná záře od Lego DOTS a pošlete je na cestu plnou kreativity, tvoření a neomezených možností. Unikátní výstavní šperky! Při zdobení náramků si děti procvičí své tvůrčí dovednosti. Sada obsahuje 2 nastavitelné náramky a 32 barevných zdobítek. Zábava začíná otevřením sáčku! Tato malá sada přináší ohromnou porci nápadů a kreativity. Děti mohou případně své designy obohatit o nové nápady pomocí dílků ze sáčků s Lego DOTS doplňky ze 3. série. Tuto nápaditou sadu si zamiluje každá tvůrčí duše. Otevřete sáček a pusťte se do zdobení náramků. Děti mohou využít jednoduché předlohy nebo se pustit do tvoření vlastních vzorů – stále znovu a znovu!

  • Náramek je dlouhý více než 20 cm, takže malým módním návrhářům a návrhářkám dá dostatek prostoru pro vyjádření vlastního stylu. A když si jej pak připnou na zápěstí, můžou si ho upravit kdykoli a kdekoli.

  • Poček kostek: 34

Dejte dětem možnost tvořit exkluzivní výtvory s Lego DOTS. Tyto důmyslné náramky podporují otevřené tvoření a dávají dětem možnost rozvíjet kreativitu a tvůrčí sebevědomí. Lego DOTS nabízejí otevřené a kreativní hraní a vybízejí děti k tomu, aby se projevily tvorbou a zdobením vlastních šperků nebo bytových doplňků. Zábava a Lego hraní se tak dostává do rukou i těm, kteří se třeba s těmito hračkami zatím nesetkali.

Již od roku 1958 splňují Lego dílky striktní normy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly spolehlivé spojování a rozebírání. Lego dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 25 x 9 x 1 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 34
Věk: Od 6 let
Načítám