LEGO DOTS 41909 - Náramky mořské panny

Malé fanynky mořských panen si určitě užijí zábavu při navrhování vlastních doplňků s touto sadou z limitované edice Náramky mořské panny od Lego DOTS, které následně mohou nosit společně s nejlepší kamarádkou! 
 
EAN: 5702016667554
Kód 1: 41909LEG
Kód 2: 2241909
149 Kč cena s DPH
poslední 4 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 4ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Malé fanynky mořských panen si určitě užijí zábavu při navrhování vlastních doplňků s touto sadou z limitované edice Náramky mořské panny od Lego DOTS, které následně mohou nosit společně s nejlepší kamarádkou! Ukažte svému dítěti, v čem spočívá půvab výroby náramků přátelství s touto stavebnicí z limitované edice Náramky mořské panny, která obsahuje dva nastavitelné pásky a 32 barevných dílků. Hraní začíná zdobením! Nepřeberné množství nápadů na kreativní náramky! Při zdobení a sdílení náramků budou děti rozvíjet své schopnosti sebevyjadřování a projeví svou kreativitu, ať už se nechají inspirovat přiloženými ukázkami vzorů, nebo vymyslí vlastní, výjimečný styl. Zatímco si užíváte kreativní zábavu s kamarády, můžete použít dílky z této nebo jiných sad. Děti mohou přidat dílky z Lego sady DOTS doplňky – 1. série (41908) a naplno se ponořit do vytváření vlastních jedinečných náramků. Fanoušci umění a rukodělného tvoření si tuto sadu jednoduše zamilují. Malá, prostá a skvěle přenosná hračka.

  • Tato populární sada na výrobu náramků, které měří přes 20 cm na délku, je mimořádně vhodná pro malé designéry toužící vyzkoušet nové nápady a podělit se o svou nejlepší verzi.

  • Počet kostek: 34

Hodiny nekonečné zábavy a tvoření poháněné dětskou představivostí! Hračky bez baterií dětem pomáhají rozvíjet dovednosti spojené s kreativním stavěním a také jim přinášejí radost z vytváření něčeho nového. Otevřete balíček a užijte si hodiny zábavy při zdobení náramků. Díky srozumitelnému návodu si kluci a holky s navrhováním poradí raz dva, což jim poskytne radost ze samostatného vytváření jedinečných doplňků a možnost vychutnat si nekonečnou porci kreativní zábavy. Dopřejte dětem tvůrčí svobodu se stavebnicemi Lego DOTS. Tato propracovaná kreativní sada na výrobu náramků přináší neomezené možnosti tvoření, čímž povzbuzuje kreativitu a sebedůvěru dětí.

Již od roku 1958 splňují Lego kostky a dílky ty nejvyšší standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání. • Lego kostky a dílky splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.

Rozměry kusového balení: 17 x 12 x 27 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 34
Věk: Od 6 let
Načítám