LEGO DOTS 41918 - Náramky dobrodružství

Spousta kreativních možností pro malé fanoušky umění a ručních prací s touto sadou Náramky dobrodružství od Lego DOTS z limitované edice! 
 
EAN: 5702016668612
Kód 1: 41918LEG
Kód 2: 2241918
149 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 9ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Spousta kreativních možností pro malé fanoušky umění a ručních prací s touto sadou Náramky dobrodružství od Lego DOTS z limitované edice, která obsahuje dva nastavitelné náramky a 32 dílků. Stačí otevřít balíček a hraní může začít! Spousta vynikajících návrhářských nápadů! Při zdobení a sdílení nastavitelných náramků budou děti rozvíjet smysl pro sebevyjadřování, ať už se nechají inspirovat přiloženými vzory, nebo vymyslí vlastní, jedinečný styl. Tyto barevné dílky lze kombinovat s ostatními stavebnicemi, a sdílet tak kreativní zábavu s kamarády. Děti mohou použít také zdobítka ze sady Lego DOTS doplňky – série 2 (41916), která jim umožní oživit sady na výrobu náramků. Fanoušci umění a rukodělného tvoření si tuto sadu jednoduše zamilují. Malá a skvěle přenosná hračka.

  • Tato zábavná sada na výrobu náramků, které odshora dolů měří přes 20 cm, umožňuje malým designérům procvičovat kreativní dovednosti a následně se svým výtvorem pochlubit nebo si ho nasadit na zápěstí.

  • Počet kostek: 34

Hodiny nekonečné zábavy a tvoření poháněné dětskou představivostí! Hračky bez baterií dětem pomáhají rozvíjet dovednosti spojené s kreativním stavěním a také jim přinášejí radost z vytváření něčeho nového. Otevřete balíček a užijte si hodiny zábavy při zdobení náramků. Díky srozumitelnému návodu si děti s navrhováním poradí raz dva, což jim poskytne radost ze samostatného vytváření jedinečných doplňků a možnost vychutnat si pořádnou porci kreativní zábavy. Dopřejte dětem tvůrčí svobodu se stavebnicemi Lego DOTS. Tato propracovaná kreativní sada na výrobu náramků přináší neomezené možnosti tvoření, čímž povzbuzuje kreativitu a sebedůvěru dětí.

Již od roku 1958 splňují Lego kostky a dílky ty nejvyšší standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly snadné skládání a rozebírání. Lego kostky a dílky splňují ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.

Rozměry kusového balení: 17 x 12 x 27 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 34
Věk: Od 6 let
Načítám