LEGO Marvel Avengers 76166 - Boj ve věži Avengerů

Sada Lego Marvel Avengers: Boj ve věži Avengerů dětem dá příležitost zažít akci se superhrdiny na vlastní kůži, ať už budou líté boje probíhat uvnitř budovy, nebo v jejím okolí.
EAN: 5702016761382
Kód 1: 2276166
Kód 2: 76166LEG
2 499 Kč
2 225 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 1 ks
Centrální sklad Vyprodané
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Sada Lego Marvel Avengers: Boj ve věži Avengerů  dětem dá příležitost zažít akci se superhrdiny na vlastní kůži, ať už budou líté boje probíhat uvnitř budovy, nebo v jejím okolí.

Pestré doplňky, parádní funkce, spousta akce a dobrodružství! Superhrdinové Iron Man a Black Widow poměří síly s Red Skullem a jeho agenty A.I.M. v epické bitvě odehrávající se v pětipatrové věži Avengerů. Budovu lze otevřít, aby si děti mohly pohodlně hrát v úžasném interiéru, a vychutnaly si tak nápadité dobrodružství. Nic jim nebrání nechat vybuchnout energetické jádro, otevřít vězení, zhroutit balkon, zahájit raketový útok – v této ikonické newyorské základně superhrdinů od Marvelu jsou možnosti zkrátka neomezené.

Potkejte se s marvelovskými superhrdiny ve skutečném světě díky Lego stavebnicím! Pokud hledáte skvělý narozeninový či vánoční dárek pro vašeho malého superhrdinu od 8 let, stavebnice od Lego Marvel Avengers se sběratelskými figurkami, úžasnými funkcemi a nekonečnými možnostmi kreativní zábavy jsou pro vás tím pravým.

Rozměry kusového balení: 38 x 35 x 7 cm

Balení:1 ks
Filmový hrdina:Avengers
Věk:8+
Načítám